The ISHU to chusta niewidka, która sprawi, że znikniesz ze zdjęcia

www.instagram.com @saif_sdq

Bajkowa czapka niewidka właśnie przestała być bajkowa, a stała się jak najbardziej realna. Konkretnie nie czapka, a chusta uchroni gwiazdy i celebrytów przed wścibskimi oczami paparazzi i błyskami fleszy ich aparatów. Szalik sprawi, że sławne osoby znikną. W rzeczywistości nadal będą stali przed grupą fotografów, ale na zdjęciach już ich nie będzie. A to wszystko nie za sprawą magii, tylko doskonałego pomysłu i odrobiny technologii.

Peleryna niewidka

Pomysłodawcą chusty jest 28 letni Saif Siddigui, który skonstruował ją w 2009 roku. Szal został zaprojektowany ze specjalnego odbijającego światło lampy błyskowej materiału. Tkanina do tego stopnia oddaje światło, że na zdjęciach, oprócz chusty, widać jedynie czarne tło.

@parishilton x @ishu_scarves 🚫📷 ! Left pic: Without flash Right pic: With flash Black out all pictures taken with flash. #WhatsTheISHU?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Saif Siddiqui ISHU (@saif_sdq)

@Xenia 📷 @ishu_scarves

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Saif Siddiqui ISHU (@saif_sdq)

@dmx x @ishu_scarves Left pic: without flash. Right pic: with flash. Go invisible in flash pictures. www.theishu.com

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Saif Siddiqui ISHU (@saif_sdq)

Szal, który nie tylko jest modny i designerski, ale również dbający o prywatność staje się coraz bardziej popularnym elementem garderoby wśród gwiazd. Jego działanie przetestowała już między innymi Paris Hilton, która zdjęcie bez flesza i z fleszem opublikowała na swoim koncie na Instagramie. Jego fanem jest również piosenkarz Nick Jonas. Szal można kupić na oficjalnej stronie The Ishu. Czerwona wersja kosztuje 289 funtów, a limitowana, czarna 355 funtów. W sklepie pojawiły się również inne akcesoria – krawat oraz etui na telefon.

Działa, o ile celebryta tego chce

Dla sławnych osób, które rzeczywiście cenią sobie prywatność i toczą odwieczną walkę z paparazzi szalik jest doskonałym rozwiązaniem. Oczywiście, o ile fotografowie robią zdjęcia z lampą błyskową, a celebrytom zależy na prywatności.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.