Już niedługo będziesz mógł transmitować na żywo swoje prace malarskie za pomocą programu Adobe

źródło: shutterstock.com

Jeżeli jesteś artystą, a w dodatku lubisz też publikować swoje prace w internecie, na pewno ucieszy Cię nowa funkcja, którą zamierza wprowadzić Adobe. Od teraz, będziesz mógł transmitować na żywo pracę nad swoim dziełem malarskim w tym programie.

Osoby rysujące i malujące na równi z graczami

Od jakiegoś czasu, pewne platformy pozwalają na to, aby gamerzy mogli streamować swoje działania w internecie. Firma Adobe stwierdziła jednak, że nie tylko im należy się taka szansa. Postanowiła więc otworzyć świat streamingu dla osób zajmujących się tworzeniem rysunków i obrazów w poszczególnych aplikacjach, w tym, w aplikacji Creative Cloud. Informacja ta została ogłoszona podczas imprezy MAX, która miała miejsce na początku tego tygodnia. Jak donosi serwis thenextweb.com, funkcja ta już jest dostępna w wersji beta, w aplikacji do rysownia na iPadzie – Adobe Fresh, oczywiście dla wybranych użytkowników.

Adobe dla artystów

To nie pierwszy raz, gdy Adobe otwiera się na twórców. W swojej ofercie ma już program o nazwie Adobe Live i umożliwia on artystom transmisję na żywo swoich działań na takich serwisach jak Behance i YouTube. Nowa funkcja pozwoli jednak większemu gronu artystów na pokazanie tego, co potrafi. To wielka szansa dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swój talent i pasję na oczach innych widzów. Niestety na ten moment nie jest wiadomo kiedy pojawi się aplikacja Creative Cloud w pełniej wersji. Zatem, zwłaszcza autorzy z Polski, będą musieli na nią jeszcze trochę poczekać. Co nie zmienia faktu, że taka informacja jest już dobrym sprawunkiem do tego, aby przygotować w głowie kilka ciekawych prac, które w przyszłości będziemy mogli wykonać na oczach widzów. 


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.