Inteligentna walizka sterowana smartfonem. Marzenie podróżników spełnione?

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Walizka sterowana smartfonem? Tak, to już możliwe. Na rynku pojawiła się właśnie tzw. inteligentna walizka Bluesmart, która we współpracy z telefonem potrafi naprawdę wiele. Od teraz ważenie walizki lub jej lokalizowanie nie będzie stanowiło problemu, a to jeszcze nie wszystko.

Jeżeli często podróżujesz i poszukujesz bardziej praktycznej walizki, to warto rozważyć propozycję Bluesmart. Mowa tutaj o inteligentnej walizce, którą można obsługiwać za pomocą aplikacji w smartfonie, ponadto sama walizka oferuje szereg dość przydatnych funkcji i jest wykonana z solidnych materiałów. Przyjrzyjmy się najważniejszym zaletom tego sprzętu. Autorzy zadbali bowiem o to, aby skutecznie wyeliminować wszystkie niedogodności, na które natrafia podróżny.

Zamek sterowany zdalnie

O tym, czy walizka jest zamknięta czy nie, decydujemy z pozycji telefonu, mogąc równocześnie w każdej chwili sprawdzić status blokady. Autorzy zapewniają, że system jest niezwykle wygodny, a co najważniejsze bezpieczny.

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Wbudowany moduł GPS

Dzięki wbudowanemu modułowi GPS możemy zawsze sprawdzić, gdzie znajduje się nasza walizka. Poprzez aplikację w telefonie zostaniemy zaalarmowani, gdy zbytnio oddalimy się od niej lub omyłkowo ją zostawimy. Ponadto na podstawie lokalizacji możemy także prowadzić statystyki z naszych podróży. Obsługa GPS pomoże również rozwiązać problem zagubionych lub skradzionych bagaży.

Automatyczna waga

Koniec kłopotów z ważeniem walizki i przepakowywaniem jej. Wagę sprawdzimy w każdej chwili na ekranie smartfona, gdyż walizka wyposażona jest we wbudowany czujnik kontrolujący jej ciężar.

Ładowarka dla smartfona

A co jeśli padnie nam bateria w telefonie i nie będziemy mogli otworzyć walizki? I to nie okaże się przeszkodą. W walizce umieszczono bowiem niewielki akumulator, dzięki któremu naładujemy swój telefon nawet do sześciu razy. A przecież ładowanie telefonu to właśnie jedna z tych rzecz, którą ludzie najczęściej robią na lotnisku.

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Cena

Obecnie walizka kosztuje 235 dolarów. Poniżej spot promujący ten produkt.

https://www.youtube.com/watch?v=iO3mQuAfp5M#t=187


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.