Microsoft organizuje wydarzenie promujące nowości

Microsoft, 2 października, zaprezentuje swoje nowe sprzęty i oprogramowania na wydarzeniu Surface. Tym razem, idąc w ślady Apple’a, wydarzenie będzie transmitowane na żywo.

Wydarzenie Surface jest wyjątkowe dla każdego, kto interesuje się branżą IT. Jest to też ważne dla koneserów nowych technologii. Tym razem, obok wielu znamienitych gości, mają pojawić się też Panos Panay, jak i dyrektor generalny Microsoft Satya Nadella.

Co zaprezentuje Microsoft?

Spotkanie owiane jest tajemnicą, ale stało się o nim głośno, nie tylko za sprawą dwukrotnie wysłanych zaproszeń do dziennikarzy, ale również ogłoszeniu Panaya na Twitterze:

Jednak, warto zaznaczyć, obecność Dyrektora Generalnego Microsoftu, może świadczyć o tym, że będzie to specjalne wydarzenie, gdyż nie pojawia on się zbyt często na takich eventach. Dodajmy również, że nowy Surface będzie transmitowany na żywo, podobnie jak ostatnie wydarzenie promocyjne Apple’a.

Co będziemy mogli zobaczyć na wydarzeniu?

Na wydarzeniu na pewno zostaną zaprezentowane nowe oprogramowania i sprzęty Microsoftu. Prawdopodobnie zobaczymy nowy Surface Book, a także nową generację tabletów Surface Go, Pro i Laptopy. Jak głoszą plotki, wydarzenie może być także dobrą okazją do promocji przenośnego Surface, o kryptonimie Centaurus. O Centaurusie mówi się, że może być pierwszą, przenośną alternatywą dla systemu Windows 10.  Jak będzie w rzeczywistości? Nikt za wyjątkiem giganta nic na ten temat nie wie.

Jeżeli chcecie zobaczyć transmisję tego wydarzenia, wystarczy, że znajdziecie chwilę czasu, 2 października o godzinie 10:00 i wejdziecie w specjalny link.

Jakich nowości się spodziewacie?


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.