Apple Music w końcu z własnym interfejsem

Minęło ponad 4 lata od momentu, gdy Apple uruchomiło swoja aplikację do słuchania muzyki. Teraz stworzył też nowy interfejs. Dostępny jest dla wszystkich użytkowników, na całym świecie.

Co umożliwia nam nowy interfejs?

W tym punkcie, warto zaznaczyć, że obecna wersja nie jest ta ostateczną. W tym momencie, możemy uzyskać dostęp do swojej biblioteki multimedialnej, list odtwarzania, a także sekcji, która nazywa się „dla Ciebie”. Poza tym, funkcje znane nam z aplikacji, pozostają bez zmian. Nowy interfejs pozwala nam tak samo wyszukiwać utwory, odtwarzam internetowe stacje radiowe oraz szukać nowych wydań w funkcji „Przeglądaj”. Apple niestety nie daje nam jednej z najważniejszych możliwości, to jest pobrania utworów, aby móc słuchać go, gdy będziemy w trybie offline.

Jak wygląda Apple music w wersji na komputer?

Mimo faktu, iż aplikacja działa już od 4 lat, dopiero teraz doczekaliśmy się nowego interfejsu. Nie są znane przyczyny ta długiego czasu oczekiwania. Jednak trzeba stwierdzić, iż minimalistyczny charakter interfejsu może przypaść do gustu nawet najwybredniejszym użytkownikom.

źródło: beta.music.apple.com

A jak Wam podoba się nowy interfejs aplikacji Apple Music?


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.