Osiągnij cel przy pomocy nowego narzędzia w kalendarzu Google’a

http://mashable.com/

Nowe narzędzie w kalendarz Google pomoże Ci osiągnąć Twój wymarzony cel. Joga, ćwiczenia albo nauka języka? Żaden problem, kalendarz zawsze znajdzie na to czas i co więcej poradzi on sobie bez Twojej pomocy.

W środę miała miejsce premiera nowej funkcji kalendarza Google. Nazywa się ona „Goal” i polega na wyznaczeniu sobie celów. Jeśli rzeczywiście działa tak jak zostało to pokazane na nagraniu reklamowym, to i ona i jej użytkownik są skazani na sukces.

Jak działa nowa funkcja i jaki kryje w sobie potencjał? Znajdziemy ją obok takich narzędzi jak „Przypomnienie” oraz „Wydarzenie”. Po wybraniu konkretnego celu, kalendarz zapyta nas o częstotliwość wykonywania ćwiczeń. Po podjęciu tej decyzji nasz organizator sam, automatycznie, absolutnie bez naszej pomocy znajdzie na to czas! Co więcej dopilnuje czy rzeczywiście wykonaliśmy postanowione zadanie. Jeśli nie wówczas kalendarz znajdzie na to kiedy indziej wolną chwilę ponieważ jego zadaniem jest wspieranie użytkownika w realizacji jego celów.

Oczywiście nowe narzędzie pomoże osiągnąć nam sukces, a jego funkcjonowanie będzie miało sens jeśli wpiszemy wszystkie swoje zadania, spotkania i obowiązki w ciągu dnia.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.