iPhone 13 Mini – za co kochają go użytkownicy? Oto 7 mocnych stron

iPhone 13 mini w pięciu wariantach kolorystycznych

źródło: materiały Partnera

Artykuł Partnera

iPhone 13 Mini to niewielkich rozmiarów smartfon, który plasuje się wśród urządzeń klasy premium. Wyjątkowy model serii trzynastej to telefon wychodzący naprzeciw oczekiwaniom określonej grupy fanów, ale jednocześnie sprzęt, który powstał na przekór trendom. W czasie, gdy urządzenia mobilne rosną do coraz większych rozmiarów, a światowe marki przedstawiają już nawet modele składane, iPhone 13 Mini może uchodzić wręcz za buntownika. Jeśli i Tobie nie zależy na dużym ekranie, ale cenisz mocne podzespoły i komfort użytkowania, zapoznaj się z tym niepowtarzalnym modelem. Naprawdę warto!

7 niepodważalnych zalet Apple iPhone 13 Mini

Wśród dodatnich cech iPhone’a 13 Mini można wymienić wyświetlacz Super Retina XDR 5,4” cala, który w estetyczny sposób pokrywa całą powierzchnię urządzenia. Zaawansowany system dwóch aparatów z obiektywem szerokokątnym oraz ultraszerokokątnym, wzbogacony o nowe style fotograficzne. Warto wspomnieć o trybie filmowym, wyposażonym w opcję płynnego przejścia ostrości. Można też rozpisywać się o zaletach stabilnego i bezpiecznego systemu iOS, ale… to wszystko obietnice producenta, które już znamy. Sprawdźmy, na jakie zalety wskazują użytkownicy iPhone 13 Mini, którzy mają za sobą miesiące użytkowania. Oto 7 mocnych stron, które wymieniają najchętniej!

Wybitny czip A15 Bionic

Zachwyty nad najnowszym, autorskim czipem Apple A15 Bionic nie są niezasłużone. To rzeczywiście niezwykle wydajny procesor, który zapewnia płynne użytkowanie ulubionego sprzętu. Nowe sześciordzeniowe CPU z dwoma rdzeniami wydajnościowymi i czterema rdzeniami energooszczędnymi, usprawnione czterordzeniowe GPU oraz szesnastordzeniowy układ Neural Engine, zapewniający jeszcze lepsze przetwarzanie grafiki. To wszystko sprawia, że iPhone 13 Mini to urządzenie z najwyższej półki.

Wygodnie leży w kieszeni

No właśnie, mimo że trzynastka Mini to sprzęt najwyższej klasy, jest najprawdopodobniej jednocześnie najmocniejszą i najwygodniejszą opcją dla tych, którzy cenią małe telefony. Wielu użytkowników twierdzi, że dosłownie nie czuć go w kieszeni. Co więcej, świetnie nosi się w spodniach, bez uwierania przy siadaniu. Z tego względu doceniają go między innymi kierowcy, czy osoby pracujące przy biurku.

Komfortowy do operowania jedną ręką

Ze względu na niewielkie rozmiary iPhone 13 Mini wyjątkowo dobrze leży w dłoni i umożliwia operowanie telefon z użyciem tylko jednej ręki. Na rynku smartfonów zdominowanym przez duże modele, jego filigranowa budowa okazuje się cechą wyjątkową i docenianą przez osoby o drobnych dłoniach. Operowanie telefonem w biegu już dawno nie było tak proste i wygodne.

Zoptymalizowane zużycie baterii

Ze względu na swoje gabaryty iPhone 13 Mini nie może poszczycić się najpojemniejszą baterią wśród telefonów tej serii, jednak wytrzymałość akumulatora nadal robi duże wrażenie. Użytkownicy raportują, że model ten spokojnie wytrzymuje cały dzień normalnego użytkowania. Imponującym wynikiem okazuje się możliwość odtwarzania wideo przez nawet 17 godzin lub 13 godzin w przypadku materiału przesyłanego strumieniowo. Co więcej, bateria ładuje się do 50% w półgodziny (przy użyciu zasilacza o mocy 20 W lub wyższej). To naprawdę niezły wynik.

Ekologiczne pudełko

Wielu użytkowników zauważyło, że firma Apple odchodzi od stosowania nadmiernej ilości plastiku. Opakowanie smartfona jest teraz ekologiczne bardziej niż kiedykolwiek. Chociaż oczywiście nie każdy bierze sobie do serca dobro naszej planety, część konsumentów była bardzo zadowolona z tej zmiany. My też uważamy, że to krok w dobrym kierunku.

Duży wybór kolorów

Dostępność kolorów to zaleta wszystkich smartfonów z serii trzynastej. Model Mini możesz zakupić w przepięknych odcieniach: czerni (Midnight), srebra (Starlight), różu (Pink), czerwieni ((PRODUCT)RED)), błękitu (Blue) oraz głębokiej zieleni (Green).

Świetne głośniki

Miłośnicy muzyki zauważyli, że iPhone 13 Mini posiada naprawdę niezłe głośniki. To szczególnie ważne, jeśli Twój smartfon to centrum rozrywki w trakcie podróży. Czysty i przestrzenny dźwięk oraz obsługa Dolby Atmos robią duże wrażenie, gdy chcesz np. włączyć dzieciakom film w trakcie podróży autem.

Jeśli powyższe argumenty Cię przekonują i zastanawiasz się, gdzie kupić iPhone 13 Mini, polecamy Ci zamówienie sprzętu z jabłkiem od autoryzowanych sprzedawców, współpracujących z marką, np. iSpot Apple Premium Reseller. Warto stale śledzić ofertę sklepu, jeśli liczysz na korzystną promocję. Spraw sobie trzynastkę Mini i dołącz do grona zadowolonych użytkowników!

Artykuł Partnera


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.