Zostań artystą za pomocą darmowego narzędzia Nvidia Canvas

źródło: shutterstock.com

Jeżeli chcesz, możesz zostać artystą w każdej chwili. Wszystko czego będziesz potrzebował to… aplikacja. Resztą zajmie się sztuczna inteligencja, która zamieni Twoje dzieło, w realistyczne zdjęcie.

Poznajcie Nvidias Canvas

To niesamowite, darmowe narzędzie, jest aktualnie w wersji beta. Jednak zadowoli każdego, kto lubi tworzyć nowe obrazy, za pomocą technologii cyfrowej. Opracowała ją firma Nvidia, która do celów obróbki wykorzystała AI. Pozawala nam korzystać z podstawowych narzędzi, jakie znamy z innych edytorów. Wśród nich znajdziemy m.in. pędzel, wiaderko z farbą czy gamę kolorystyczną. Co ciekawe, to co tworzymy, będzie zmieniało się w czasie rzeczywistym. A efekt końcowy będziemy mogli zapisać w formacie PNG lub PSD. Jak narzędzie działa w praktyce, najlepiej jednak zobrazuje poniższe wideo.

Nvidia Canvas

Jak już wspominaliśmy, narzędzie jest całkowicie darmowe. Natomiast dość istotne jest to, że obecnie znajduje się w wersji beta. Aby skorzystać z Nvidia Canvas, musimy również mieć odpowiednią kartę graficzną i system operacyjny minimum Windows 10.

Aplikację zaś możemy pobrać ze strony nvidia.com.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.