Zamów taksówkę przez aplikację

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Czy kiedykolwiek myślałeś, że zamawianie taksówki powinno być przyjemniejsze, szybsze i znaczniej bardziej wygodne? Jeżeli tak, to koniecznie powinieneś wypróbować co najmniej jedną z aplikacji do zamawiania taksówek.

Większość aplikacji dostępnych jest zarówno na system Android, jak i iOS. Przeprowadziliśmy zatem krótki spis mobilnych aplikacji do zamawiania taksówki, które skutecznie ułatwią Wam komunikację oraz, co więcej, mogą sprawić dużo frajdy. Nowe aplikacje do zamawiania taksówek potrafią nie tylko jednym kliknięciem zamówić taksówkę, ale także wyświetlają lokalizację najbliższych, informują o cenach i doradzają, która opcja będzie najtańsza. Dzięki kalkulacji kursu łatwo przeliczymy nie tylko koszty, ale również czas potrzebny na przyjazd i kurs. Aplikacje są bezpłatne, bez dodatkowych prowizji dla firm.

Taxi 5

Jest to najbardziej uniwersalna aplikacja, dzięki której mamy możliwość zamówienia taksówki w aż 46 miastach w Polsce. Taksówkę zamawiamy, klikając w jeden przycisk na mapie GPS, na której zaznaczone są lokalizacje najbliżej położnych taksówek. Ponadto możemy podczas zamawiania dokonać wyboru takich opcji jak: godzina i data przyjazdu, forma płatności, liczba pasażerów i wielkość auta, język oraz ulubiona korporacja czy inne.

fot. mat. prasowe

Aplikacja dostępna na: Android, iOS
Pobierz aplikację

Taxity

fot. taxity.pl
To z kolei bezpłatna aplikacja do zamawiania taksówek i jedzenia. Posiada dane do około 200 miast, w tym 900 taksówek. Dzięki lokalizacji GPS pozwala na przyjazd taksówki lub dostarczenia jedzenia do miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy. Apliakcja pozwala na ustawienie wielu opcji i preferencji podobnie jak u konkurencji: od dnia i godziny, przez cenę, po formę płatności. Aplikacje sama wykonuje zgłoszenie na nasze żądanie lub pozwala sprawdzić konkretny numer telefonu do danego taksówkarza.

Aplikacja dostępna na: Android, BlackBerry, iOS i Windows Phone
Pobierz aplikację

iTaxi

To kolejna ciesząca się dużą popularnością aplikacja, która pozwala na znalezienie i śledzenie przyjazdu taksówki w czasie rzeczywistym za pośrednictwem GPS-a. Program oferuje dostęp do ponad 400 taksówek w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Krakowie. Mamy możliwość wyszukania taksówki, w której można zapłacić kartą czy funkcję oceny taksówkarzy po wykonanym kursie. iTaxi pozwala także na przejazdy bezgotówkowe (usługa przeznaczona dla firm).

Aplikacja dostępna na: Android, iOS, Windows Phone
Pobierz aplikację

mytaxi

Aplikacja pozwala zamawiać taksówki w Warszawie. Umożliwia płatności bezgotówkowe za pośrednictwem aplikacji bez użycia kart i voucherów. Prowadzi ranking kierowców – opcja dodaj kierowcę do „Ulubionych”. Opcje ustawienia ceny za kilometr czy możliwość zamówienia taksówki z wyprzedzeniem do 4 dni. Aplikacja pozwala także na wgląd w czasie rzeczywistym w mapę z najbliższymi taksówkami. Zamawianie taksówki odbywa się przez ustalenie aktualnej pozycji, następnie potwierdzenia wyszukanych parametrów i wybranych preferencji. Po kliknięciu „Zamów taxi” taksówka jest już w drodze.

for. mat. prasowe

Aplikacja dostępna na: Android, iOS, Blackberry Word
Pobierz aplikację


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.