Wyślij papierową pocztówkę z wakacji z pomocą aplikacji Envelo

fot. © emeritus2010 - Fotolia.com

fot. © emeritus2010  - Fotolia.com

fot. © emeritus2010 – Fotolia.com

Za pomocą platformy i aplikacji mobilnej Envelo możemy wysłać wakacyjne pozdrowienia z każdego zakątka świata. Tradycyjne pocztówki z własnym zdjęciem nadasz ze smartfona, tabletu lub przez internet. Pocztówki można personalizować, ozdabiając je przykładowo własnym zdjęciem. Poczta Polska wydrukuje naszą kartkę w wybranym formacie i wyśle do adresata.

Platforma Envelo oferuje podróżnikom neokartkę spersonalizowaną. Dzięki tej opcji każdy może wysłać pozdrowienia z wakacji na pocztówce z własnym zdjęciem. Największym atutem aplikacji jest możliwość wybrania własnego zdjęcia i atrakcyjna cena, w szczególności w przypadku wysyłania pocztówek z zagranicy.

Wygodnie i z każdego miejsca

Neokartka z własnym zdjęciem to prosty sposób na wyjątkową wakacyjną pamiątkę. Można ją wysłać z każdego miejsca w Polsce i na świecie. Usługa dostępna jest online – aby z niej skorzystać wystarczy dostęp do sieci lub instalacja mobilnej aplikacji Envelo. Neokartkę można również wysłać prosto z egzotycznej plaży czy górskiej grani z wykonanym na żywo zdjęciem. Aplikacja umożliwia tworzenie niezapomnianych kolaży z kilku fotografii, które możemy poddać też prostej edycji. Dostępne są cztery formaty kartek – tradycyjny rozmiar pocztówkowy A6, dwa razy większy model A5 oraz składany poziomo lub pionowo karnet. Samodzielnie przygotowana neokartka będzie miłą niespodzianką dla adresata i niezapomnianą pamiątką letnich wojaży. Aplikacja dostępna jest w sklepach AppStore, GooglePlay oraz Windows Phone.

Dzięki Envelo turyści nie muszą już zatem szukać placówki pocztowej, by wysłać pozdrowienia do najbliższych, znika także problem bariery językowej podczas zagranicznej wycieczki. Urlopowicze nie martwią się też zakupem znaczków i wybraniem odpowiedniego nominału. Cena neokartki jest taka sama w kraju, jak i za granicą, a dostępne metody płatności online wygodne i bezpieczne. W porównaniu ze zwykłą pocztówką z zagranicy cena jest konkurencyjna. Całkowity koszt wysyłki zaczyna się od 3,99 zł. Nadanie pocztówki można opłacić SMS-em lub poprzez popularne systemy płatności.

Jak wysłać neokartkę z aplikacji Envelo?

  • Kliknij „Wyślij kartkę” i dodaj zdjęcie.
  • Wpisz pozdrowienia i dodaj adresata.
  • Wybierz formę płatności.
  • Gratulacje, właśnie wysłałeś wakacyjną neokartkę!

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.