Wszystkie gazetki promocyjne na Twoim smartfonie

fot. © madpixblue - bank zdjęć Fotolia.com

fot. © madpixblue  - bank zdjęć Fotolia.com

fot. © madpixblue – bank zdjęć Fotolia.com

Jak zapłacić mniej za zakupy? Można na przykład polować na promocje i super okazje. Aby ich nie przegapić, warto zainstalować taką aplikację w swoim telefonie, która pozwoli nam zebrać wszystkie gazetki promocyjne w jednym miejscu.

Kupując produkty w dużych dyskontach, gdy organizowana jest promocja, można naprawdę sporo zaoszczędzić. Informacje o produktach w niższej cenie znajdziemy zawsze w gazetce promocyjnej, jednak coraz popularniejszy format zdobywa jej e-wydanie. Dostępne są one nie tylko na stronach internetowych hipermarketów, ale także w dedykowanych aplikacjach, które wprowadziła już większość największych sieciówek w kraju. Dlaczego jednak zamiast kilku aplikacji nie wybrać jednej, która w przystępny i łatwy sposób zgromadzi informacje o obniżkach w sklepach z pomocą jednego kliknięcia? Przy użyciu jednej aplikacji możemy przeglądać gazetki promocyjne w kilkunastu lub kilkudziesięciu sieciówkach w Polsce. To naprawdę bardzo wygodne!

fot. play.google.com/store/apps/details?id=com.gazetki.gazetki

fot. play.google.com/store/apps/details?id=com.gazetki.gazetki

Nie tylko żywność

W aplikacjach prezentujących promocje znajdziemy także informacje o wyprzedażach w sieciówkach budowlanych czy oferujących sprzęt RTV/AGD. Ponadto niektóre aplikacje pozwalają również na dostęp do kuponów promocyjnych w popularnych sieciach restauracji typu fast-food, co niektórym osobom może pozwolić na uniknięcie instalacji dwóch oddzielnych aplikacji.

Przykładowo producenci Mojej Gazetki chwalą się, że ich program obsługuje ulotki sklepów spożywczych (Aldi, Alma, Auchan, Biedronka, Carrefour, Dino, E.Leclerc, Intermarché, Kaufland, Lidl, NETTO, POLOmarket, Real, Simply, TESCO, Żabka), drogerii (AVON, Natura, Rossmann, Super-Pharm, Koliber, Oriflame), sklepów RTV/AGD/IT (Avans, Electro World, Mediaexpert, Media Markt, MIX-electronics, RTV Euro AGD, SATURN, Sferis), sklepów budowlanych (Castorama, OBI, Leroy Merlin, JULA, JYSK, Praktiker, BRICOMARCHÉ, PSB Mrówka, FACHOWIEC) a także restauracji (kupony: McDonald’s, KFC, Burger King, Sphinx, Pizza Hut, North Fish) oraz dwóch sklepów odzieżowo-obuwniczych ( PEPCO i Deichmann).

To naprawdę sporo. Osobiście nie wyobrażam sobie korzystania chociażby z 5 aplikacji, aby sprawdzić wyprzedaże w powyższych sklepach. Co ważne aplikacje najczęściej nie pobierają danych automatycznie, ale dopiero gdy okażemy zainteresowanie gazetką i klikniemy w nią. Niemniej jednak zawsze wygodniej będzie z nich korzystać w zasięgu sieci WiFi.

Najpopularniejsze aplikacje w Google Play to obecnie „Promocje w telefonie” i „Moja Gazetka”, które oceniane są stosunkowo wysoko przez użytkowników. Obie aplikacje są bezpłatne.

Pobierz „Moja Gazetka” (Android)

Pobierz „Promocje w telefonie” (Android)


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.