Twoje zdjęcia na wygaszaczu Chromecast

fot. bank zdjęć .shutterstok.com

Jak wynika z najnowszej zapowiedzi Google, już wkrótce użytkownicy, smartfona Google Pixel będą mogli udostępniać swoje zdjęcia jako wygaszacz ekranu do Chromecasta. To świetna okazja na zaistnienie w świecie fotografii dla osób, których pasją jest robienie zdjęć.

Gigant z Mountain View zaproponował ciekawą opcję dla wszystkim amatorów robienia zdjęć posiadających telefon Pixel. Użytkownicy tego modelu mają możliwość udostępnienia zrobionego przez siebie zdjęcia, jako wygaszacza ekranu do Chromecasta. Wystarczy wykonać odpowiednie ciekawe ujęcie, otagować je hasztagiem #teampixel i udostępnić na Instagramie, Facebooku lub Google+. Nasza fotografia jest oceniania przez pracowników i jeśli okaże się atrakcyjna Google ma obowiązek zgłosić się do nas w celu uzyskania praw do udostępniania.

Google Pixel

Google Pixel

Aby zaistnieć w świecie fotografii należy jednak przestrzegać kilku zasad. Przede wszystkim na naszej fotografii nie mogą pojawić się obrazy obraźliwe, kontrowersyjne czy wulgarne. Ponadto nie mogą przestawiać wizerunków ludzi. Google jako właściwy temat na zdjęcie proponuje przede wszystkim krajobraz, zwierzęta abstrakcje, miasta oraz budynki. Widoczne nie mogą być także logotypy oraz znaki wodne. Fotografia koniecznie musi być wykonana z pomocą najnowszego smartfona tej firmy – Pixel. Już wkrótce na rynku dostępne będą także Pixel 2 oraz jego większa wersja XL.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.