TLC przestawia prototyp potrójnego telefonu, który zmienia się w tablet

źródło: cnet.com

Marzyłeś kiedyś o tym, żeby złożyć swój tablet lub rozciągnąć telefon? Być może już niebawem będziesz mógł zrealizować swoje marzenie. Wszystko za sprawą nowego modelu telefonu od TLC.

Prototyp potrójnego telefonu

Wszystkich gadżeciarzy może zainteresować nowy telefon od TLC. To urządzenie, którego trzy ekrany łączą zawiasy wykrzywiające się w każdym kierunku. Wszystko po to, abyś swój potrójny samrtfon mógł zamienić na 10-calowy tablet. Co prawda firma TLC znana jest jedynie z produkcji wyświetlaczy i telewizorów, jednak odpowiada też za produkcję telefonów takich marek jak: Alcatel, BlackBerry i Palm. Co więcej, na serwisie YouTube.com, znajduje się również test takiego prototypu, który pozwala zobaczyć w jaki sposób działa prototyp potrójnego telefonu od TLC.

Trzeba przyznać, że już prototyp wydaje się być niezwykle interesujący i na pewno zachęci do kupna fanów nowych rozwiązań. Dodatkowo, ciekawą informacja może wydać się fakt, że jeden z trzech ekranów może posłużyć nam jedynie jako klawiatura urządzenia. Może to być wielkie ułatwienie dla influencerów, a także biznesmenów, którzy będą mogli zamienić swój tablet, komputer i telefon na jedno urządzenie – potrójny smartfon od TLC.

Czy wiadomo coś na temat premiery urządzenia?

źródło: cnet.com

Na ten moment, swoją premierę miał jedynie prototyp telefonu od TLC. Jest on obsługiwany przez Dolcourt, a zatem nie jest to działający model. Nie ma również informacji na temat ceny urządzenia, specyfikacji urządzenia, ani terminie premiery. Firma prezentowała również wcześniej inne, nowoczesne modele, w tym z pojedynczym zawiasem oraz działającym, elastycznym wyświetlaczem OLED.

Co ciekawe, informacje na temat prototypu potrójnego telefonu od TLC, obiegła również w natychmiastowym tempie wszystkie social media, nie tylko serwis YouTube. Jeżeli chcesz śledzić dalszy rozwój sprawy, zachęcamy do obserwowania poniższego konta na Twitterze, gdzie dziś również pojawiła się informacja na temat “premiery” prototypu telefonu od TLC.

Co sądzicie o potrójnym telefonie, który może zmienić się w 10-calowy tablet?


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.