Prawo Evana pozwoli sprawdzić czy kierowca podczas jazdy samochodem używał telefonu

Niejednokrotnie korzystanie z telefonu komórkowego kończyło się tragicznie. Rozmowa przez telefon, szybkie sprawdzenie Facebooka albo nagranie snapa podczas jazdy samochodem może spowodować wypadek. W USA zrodził się pomysł aby uzyskać dostęp do smartfona kierowcy, który spowodował wypadek i sprawdzić czy nie był on w używaniu tuż przed kolizją.

Czytaj więcej...

4 powody, dla których warto zdecydować się na płatne aplikacje

Zarówno App Store jak i Google Play przyzwyczaili nas do sytuacji, że większość dostępnych aplikacji jest bezpłatna. Nie lubimy płacić za programy. Nawet oczekujemy, że będą one darmowe. Idziemy na przekór temu trendowi i prezentujemy 4 powody, dla których aplikacje płatne są lepsze od bezpłatnych.

Czytaj więcej...

LG stworzyło ekran z najcieńszą ramką na świecie

Zapowiada się gratka dla miłośników technologii w urządzeniach mobilnych, a zarazem mały przełom w konstruowaniu ekranów, przynajmniej w przypadku LG. Południowokoreańskie firma stworzyła pierwszy na świecie ekran w telefonie z ramką o szerokości 0,7 mm. Technologia została nazwana „Neo Edge” i z pewnością zostanie wykorzystana w oczekiwanych nowych modelach tego producenta.

Czytaj więcej...