Apple przekonuje: Portfel to przeżytek

W ostatnich dniach Apple udowodnił, że jest w formie. Już teraz możemy za darmo ściągnąć darmowy album U2, w najbliższych dniach dostępny stanie się iPhone 6, a ledwie tygodnie dzielą amerykańskich użytkowników od Apple Pay. Eksperci z laboratorium Sophos już teraz głośno zastanawiają się nad bezpieczeństwem tego produktu Apple.

Czytaj więcej...

Lokalizacja w sklepach: połączenie offline i online

Jak aktywizować w “fizycznych miejscach sprzedaży” osoby, które decyzje zakupowe podejmują online oraz dużą część zakupów realizują w internecie? Zapraszam na przegląd narzędzi i technik m-commerce, które pomagają zachęcić użytkowników smartfonów do kupowania w trybie offline.

Czytaj więcej...

Czego nie załatwi aplikacja bankowa, w tym pomoże Skycash

Wraz z popularnością płatności mobilnych rośnie zapotrzebowanie na wielofunkcyjne aplikacje, łączące w sobie możliwości transakcji finansowych z rutynowymi opłatami. Jedną z takich aplikacji jest Skycash, która przykładowo poza standardowymi płatnościami pozwala na zakup biletu do kina, biletu komunikacji miejskiej lub opłacenie parkingu.

Czytaj więcej...

Łatwiejsze zarządzanie firmą za pomocą 3 aplikacji mobilnych

W przypadku prowadzenia większości biznesów mamy do czynienia z pewnymi schematami działań. Do takich należą na pewno zarządzanie relacjami z klientem, kontakty biznesowe oraz nadzór finansowy przedsiębiorstwa. Przedstawiamy 3 aplikacje, które mogą pomóc przedsiębiorcom w codziennym zmaganiu się z biznesem.

Czytaj więcej...