Mobile Trends Conference – relacja

mt4b_czerwone

Za nami konferencja Mobile Trends for Business, której towarzyszyły również Targi Mobile-IT. 27 i 28 maja w Międzynarodowym Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO Kraków można było dowiedzieć się m.in. jak wykorzystywać mobilne aplikacje w medycynie, dlaczego doświadczenie jest ważniejsze niż obietnice czy w jaki sposób rynek mobile wspiera marki. Prezentujemy kilka najciekawszych prezentacji, które pojawiły się na konferencji MT4B.

Czytaj więcej...

Mobile-IT: biznes musi być mobilny

mobile-it

Zagadnieniom związanym z efektywnym wykorzystaniem technologii mobilnych, zarówno w biznesie, jak i w życiu każdego z nas, poświęcone będą Targi Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT oraz konferencja Mobile Trends for Business, które odbędą się w dniach 27-28 maja 2014 r. w Krakowie.

Czytaj więcej...

Wiemy kto wystąpi na Mobile Trends Conference 2013

Mobile_trend_conference

Druga edycja międzynarodowej Mobile Trends Conference odbędzie się w Krakowie 21-22 lutego 2013. Aż 22 prelekcje dotyczące szeroko pojętej tematyki mobile zostaną przedstawione w ciągu dwóch dni wykładowych (Business i Development Day). Wiedzę o tym temacie będą prezentować liderzy tej branży z Polski oraz zagranicy.

Czytaj więcej...