Wypróbuj SumUp – mobilny terminal płatniczy

„Czy można tu płacić kartą?” to podstawowe pytanie, które słyszy wielu przedsiębiorców. Dzięki SumUp jest na to prosty sposób. Firma SumUp oferująca usługi z zakresu mobilnej akceptacji kart płatniczych ogłosiła wprowadzenie pierwszego w Europie własnego terminala Chip&PIN – mobilnego terminala opartego o technologię mikroprocesorową i autoryzację transakcji kodem PIN. Spośród największych zalet tego systemu płatności należy wymienić przejrzysty cennik usług oraz szybki proces rejestracji.

Czytaj więcej...

„Kup teraz” na smartfonie – jak skłonić do tego klienta?

Dla prawie połowy klientów ostateczny kanał zakupu nie ma większego znaczenia. Mobilność może więc sprzyjać popularyzacji naszego biznesu. Jak dotrzeć do klienta, który w ciągu dnia korzysta z wielu urządzeń mobilnych jednocześnie i przekonać go do transakcji lub pozostawienia danych za pomocą tabletu lub smartfona?

Czytaj więcej...

Zarobili 20 tys. dolarów na ciszy za pomocą Spotify

Amerykańska kapela Vulfpeck zarobiła 20 tys. dolarów na utworach, które były… ciszą. Fani odsłuchiwali album Sleepify nocą, zgodnie z poleceniami zespołu. Czy była to próba obnażenia słabości modelu biznesowego Spotify czy genialny chwyt pozwalający zarobić na trasę koncertową?

Czytaj więcej...

Łatwiejsze zarządzanie firmą za pomocą 3 aplikacji mobilnych

W przypadku prowadzenia większości biznesów mamy do czynienia z pewnymi schematami działań. Do takich należą na pewno zarządzanie relacjami z klientem, kontakty biznesowe oraz nadzór finansowy przedsiębiorstwa. Przedstawiamy 3 aplikacje, które mogą pomóc przedsiębiorcom w codziennym zmaganiu się z biznesem.

Czytaj więcej...