Sprzedawcy nie chcą akceptować płatności iPhonem

Mobilny system płatności Apple Pay wystartował nieco ponad tydzień temu w Stanach Zjednoczonych, a już pojawiły się pierwsze oznaki niezadowolenia. Tym razem nie niezadowolonymi są klienci, którym nowy system płacenia telefonem z pewnością ułatwił życie, ale detaliści i właściciele sklepów, którzy muszą pokryć z własnych kieszeni prowizję za płatność za pośrednictwem Apple Pay.

Czytaj więcej...

Apple przekonuje: Portfel to przeżytek

W ostatnich dniach Apple udowodnił, że jest w formie. Już teraz możemy za darmo ściągnąć darmowy album U2, w najbliższych dniach dostępny stanie się iPhone 6, a ledwie tygodnie dzielą amerykańskich użytkowników od Apple Pay. Eksperci z laboratorium Sophos już teraz głośno zastanawiają się nad bezpieczeństwem tego produktu Apple.

Czytaj więcej...

Nowości od Apple

Wczoraj o godzinie 19 polskiego czasu odbyła się długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowano nowości marki. Konferencję mogli oglądać na żywo użytkownicy urządzeń z iOS lub OS X. Tim Cook i jego współpracownicy nie zawiedli fanów – pokazali nie tylko dwa nowe iPhone’y, ale także długo wyczekiwany zegarek od Apple oraz płatności Apple.

Czytaj więcej...