Spray 2.0 – polska aplikacja, która łączy niepołączonych

Masz ochotę pójść kimś na kawę? Jesteś sam na hucznej imprezie i szukasz interesującej osoby? W tym przypadku portale typu Facebook czy Instagram mogą nie zadziałać. Polska aplikacja Spray, działa na zasadach portalu społecznościowego, ale łączy ludzi w realnym świecie.

Aplikacja Spray 2.0 polega na „rozpryskiwaniu” komunikatów tylko tym osobom, które są w naszej okolicy. Sami możemy dostosować liczbę odbiorców, albo dystans wysyłanych wiadomości. Co więcej żeby się z kimś porozumieć nie musimy mieć nawet numeru jego telefonu.

https://play.google.com

Po otrzymaniu spray’a czyli wiadomości mamy kilka opcji. Możemy go skomentować, dołączyć do spray’a wyrażając tym samym naszą aprobatę. Oczywiście mamy również możliwość usunięcia go z naszej tablicy bądź nawiązania prywatnej rozmowy z jego nadawcą.

https://play.google.com

Jednym z twórców tej aplikacji jest Polak – Kamil Kuchta. Powstała ona w Stanach Zjednoczonych już dwa lata temu i stała się bardzo popularna wśród studentów. W listopadzie 2015 roku użytkownikom została udostępniona jej nowsza wersja – Spray 2.0

Aplikacja jest darmowa i dostępna zarówno dla Androidów jak i użytkowników iPhonów.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.