Spotify Running teraz także na Adroidzie

fot. © gpointstudio - bank zdjęć Fotolia.com

fot. © gpointstudio - bank zdjęć Fotolia.com

fot. © gpointstudio – bank zdjęć Fotolia.com

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników Androida, którzy z zazdrością spoglądali na biegaczy korzystających z aplikacji Spotify Running. Na jakich zasadach działa appka?

Jak sami twórcy Spotify mówią o swoim produkcie, ich marzeniem jest, aby muzyka była dostępna dla każdego bez względu na miejsce na czas. Idąc naprzeciw wymaganiom swoich użytkowników, tym razem cyfrowy serwis muzyczny postanowił rozszerzyć swoją ofertę również dla użytkowników korzystających z urządzeń opartych na Androidzie. Do tej pory z runnigowej appki mogli korzystać tylko miłośnicy iOs.

Jak działa Spotify Running?

Można by rzec – idealnie! Brzmi jak tekst reklamowy, ale taka jest prawda. Każdy utwór dostosowany jest do stopnia intensywności biegu, wystarczy więc po prostu zacząć biec, a aplikacja zrobi swoje – dobierze odpowiednią muzykę do naszego tempa.

https://spotify.prowly.com/

https://spotify.prowly.com/

Ci, którzy do tej pory korzystali z serwisu czy aplikacji na iPhonach, doskonale wiedzą, że tak naprawdę każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Hip – hop, muzyka klasyczna, elektroniczna czy popularna nie stanowią problemu, bo dzięki nowej playliście Running Originals wybór utworów jest naprawdę ogromny.

Jeśli uwielbiacie słuchać muzyki podczas biegania, doskonale wiecie, że potrafi ona zmotywować do dalszego biegu nawet podczas największego kryzysu. Wtedy, kiedy nasz umysł mówi nam “nie dam rady”, dzięki muzyce, a w zasadzie odpowiedniej kompilacji tempa i rytmu, jesteśmy w stanie nie tylko nie zatrzymywać się, ale i poprawić ostateczny wynik. Wiedzą o tym nie tylko biegacze, ale i twórcy jednego z największych muzycznych serwisów streamingowych. Wielka rodzina biegaczy znowu może się zjednoczyć ze sobą i przestać złowrogo patrzeć na innych! Dzięki, Spotify.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.