Spotify Premium dla studentów z Polski

Spotify ogłosiło, że od teraz studenci z Polski mają możliwość korzystania z Spotify Premium po znacznie niższej cenie. Jest to dobra wiadomość dla uczniów szkół wyższych, którzy stanowią znaczny procent użytkowników tej platformy.

Zniżki studenckie obowiązują teraz również na Spotify. Od dziś studenci z Polski mają możliwość korzystania z usługi Premium za połowę zwyczajowej ceny czyli 9.99 zł miesięcznie. Oferta jest skierowana wyłącznie dla uczniów szkół wyższych, którzy posiadają aktywny status studenta. Jeśli jesteś zainteresowany wystarczy, że odwiedzisz stronę Spotyfy, zarejestrujesz się i weźmiesz udział w ofercie. Niezbędne jest podanie danych, nazwy uczelni oraz przesłanie skanu dokumentu wydanego przez szkołę w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

fot. news.spotify.com

fot. news.spotify.com

Co oferuje wersja Premium? Przede wszystkim słuchanie muzyki bez reklam, oraz nieprzerwany dostęp do ponad 30 milionów piosenek. Ponadto użytkownicy płatnej wersji mogą tworzyć swoją kolekcję utworów w trybie online, co pozwala na słuchanie muzyki bez konieczności podłączenia do internetu. Wersja Premium gwarantuje także znacznie lepszą jakość dźwięku.

Oferta dla studentów została stworzona przy współudziale z firmą SheerID, która jest liderem w sektorze oprogramowania do uwierzytelniania i weryfikacji uprawnień. Oprócz Polski oferta Spotyfy Premium dla studentów dostępna jest również w 33 krajach na całym świecie. Tym samym jest to największa tego typu oferta według zasięgu geograficznego.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.