Spotify Premium dla rodziny- pod lupą

źródło: shutterstock.com

Spotify- najpopularniejsza aplikacja streamingowa do słuchania muzyki. Dla wielu, pierwsze źródło wiedzy o nowościach muzycznych. Jednym z popularniejszych pakietów na tej platformie jest ten rodzinny. I to właśnie on zostanie dziś przez nas wzięty na tapet.

Pakiet Premium Rodzina

To jeden z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych przez użytkowników pakiet na platformie streamingowej Spotify. Wybierając ten pakiet, dostajemy pierwszy miesiąc za darmo, a następnie każdego kolejnego miesiąca z naszego konta będzie pobierane 29,99 złotych. Dzięki temu, dostajemy:

-blokowanie wulgarnych treści

-playlisty, które będą się aktualizować zgodnie z upodobaniami całej rodziny

-brak reklam

-muzykę w trybie offline

-6 kont Premium

My chcielibyśmy właśnie na tym ostatnim punkcie skupić się najbardziej. To właśnie jego dotyczy zmiana w regulaminie Spotify. Od teraz bowiem, wszyscy którzy należą lub planują należeć do tego pakietu, będą musieli mieszkać pod jednym adresem.

Tylko dla osób mieszkających pod tym samym adresem

W nowym regulaminie Spotify znajduje się informacja, że członkowie pakietu muszą należeć do jednej rodziny i mieszkać pod tym samym adresem. Dlatego też, zaraz po aktywacji każdy użytkownik powinien podać adres zamieszkania. Platforma daje sobie również prawo do możliwości sprawdzenia i weryfikację adresu co jakiś czas, aby być pewnym, że nadal użytkownik spełnia kryteria uczestnictwa w pakiecie. I jeżeli myślisz, że uda Ci się oszukać aplikację to niestety nie. Korzysta ona bowiem z usługi Mapy Google i automatycznie wykrywa Twoją lokalizację. W każdym momencie, Spotify może wyłączyć dostęp do konta w dowolnym momencie, jeżeli wyznaczone przez aplikację kryteria użytkowania nie są spełnione.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.