Przydatne aplikacje na Black Friday – nie daj się oszukać!

źródło: shutterstock.com

Jesteś łowcą promocji? Jeżeli tak, to na pewno szukałeś już aplikacji, dzięki którym upolujesz najlepsze produkty, w najniższej cenie. Pamiętaj również o tym, aby własnie tego dnia nie dać się oszukać. W związku z tym, specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę aplikacji, które na pewno przydadzą się 29 listopada.

Black Friday – szał zakupowy i dobra okazja, aby nas oszukać. Jak tego uniknąć i w jaki sposób znaleźć najlepsze rozwiązania i ceny produktów, które chcemy upolować 29 października? Oto najlepsze aplikacje, które na pewno pomogą uniknąć nam niechcianych sytuacji.

Fake Friday

źródło: fakefriday.org

W zasadzie postanowiliśmy zacząć od strony internetowej. Jednak jest ona również dostosowana do urządzeń mobilnych. Strona fakefriday.org, bo o niej mowa, to proste w obsłudze narzędzie pozwalające wykryć nam sklepowe oszustwa. Jak dokładnie działa ta strona? Jej twórca postawił na sztuczną inteligencję, czyli bota, który po wpisaniu przez nas szczegółów dotyczących produktów (nazwa producenta, model produktu, itd.) wyszukuje nam najtańsze opcje zakupowe oraz zmienność ceny.

źródło: fakefriday.org

W praktyce, oznacza to, że jeżeli dany producent podwyższył cenę swojego produktu, a następnie obniżył ją na Black Friday, jego oszustwo zostanie wykryte przez bota, a my tym samym nie damy się oszukać. Na ten moment jednak, Fake Friday wyszukuje jedynie urządzenia RTV i AGD.

BLIX

źródło: apps.apple.com

Jak mawiają nasze babcie: “Gazetkę z promocjami zawsze warto mieć”. Jednak warto wspomnieć, że papierowe gazetki nie są już ekologiczne i nie każdy chce nosić plik ulotek. Właśnie dla takich osób powstała aplikacja Blix, która gromadzi wszystkie informacje na temat zmian cenowych w jednym miejscu. Dzięki niej, mamy dostęp do gazetek promocyjnych takich sklepów jak:  Lidl, Biedronka, Pepco, Netto, Tesco, Rossmann, Hebe, Kaufland, Auchan, Media Markt, Media Expert, Ikea, itd. A jak wiadomo, Black Friday to same wyprzedaże, więc i informacje o nich będą przydatne. Dodatkowo, gdy zdecydujesz się na zakup jakiegoś przedmiotu, możesz dodać ją do swojej listy zakupów.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Steal Alert

źródło: apps.apple.com

Jeżeli nie interesują Cię ceny sklepów, do których promocji odsyła nas aplikacja Blix, to być może właśnie Steal Alert jest dobrą opcją dla Ciebie. Aplikacja ta, wyśle Ci powiadomienie dopiero wtedy, gdy obniżą się ceny w sklepach marek takich jak: Adidias, Nike, Champion, Vans, Converse, Tommy Hilfiger, Ralph lauren, itd. Będąc użytkownikiem tej aplikacji, masz szansę dowiedzieć się nie tylko o zmianach cen, ale też poznać opinię innych użytkowników na ten temat. Dodatkowo, aplikacja w szybki sposób może przenieść Cię do Safari, gdzie uzyskasz pełny wgląd do produktu.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Qpony Promocje na Black Friday

źródło: apps.apple.com

I tu mamy możliwość skonfrontowania cen w wielu sklepach oraz miejscach, gdzie kupimy jedzenie. Aby nam to ułatwić, mamy też podział kuponów na kategorie: Jedzienie, Moda, RTV, Dziecko, Dom, Sport, Uroda oraz Gazetki. Gdy tylko znajdziesz upragnione produkty w niższej cenie, koniecznie sprawdź, czy nie zostałeś oszukany na stronie internetowej fakefriday.org.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

 

 


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.