Przeglądarka Vivaldi wreszcie dostępna na Androida

źródło: shutterstock.com

Trzy lata temu uruchomiono wersję komputerową przeglądarki Vivaldi, za którą stoi twórca Opery. Dziś nastał czas na wersję mobilną. Jak ona wygląda i czy różni się od wersji komputerowej?

Trochę o przeglądarce

Vivaldi to przeglądarka stworzona przez Jona von Tetzchnera – założyciela Opery. Dziś, to jest 9 września, została opublikowana wersja beta na Android. Zakładki w tej przeglądarce, nazwane są “szybką numeracją”. Wystarczy zatem nacisnąć jeden przycisk, aby uzyskać dostęp do swoich ulubionych funkcji.

Dodatkowym ułatwieniem wydaje się być również fakt, iż ta sama szybka numeracja pozwala ułatwia nam przeglądanie folderów, wiadomości, zdjęć, a także dostęp do ulubionych stron internetowych. Jeżeli korzystacie z przeglądarki Vivaldi na swoim komputerze – możecie również w szybki sposób przenieść dane na telefon.

źródło: thenextweb.com

Co jeszcze oferuje nam Vivaldi?

Przede wszystkim łatwość w poruszaniu się po stronie. Przejrzysty interfejs, a także dolny pasek nawigacyjny zdecydowanie to ułatwia.

Co więcej, istnieje także możliwość przemieszczania się między kartami, jedynie za pomocą przesunięcia palcem w jedną lub w drugą stronę. Taka funkcja jest wbudowana m.in. w nowego iPhone’a i sprawia, że obsługa licznych zakładek jest szybsza, niż innych przeglądarek.

źródło: thenextweb.com

Dodatkową opcja jest także możliwość ciemnego ekranu, przechowywaniu screenów, a także tworzenie notatek i zachowanie ich na przyszłość.

thenextweb.com

Jak Wam podoba się wersja mobilna przeglądarki Vivaldi?


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.