Przegląd najciekawszych aplikacji na iOS – maj

fot. Sam/CC/flickr

fot. Sam/CC/flickr

fot. Sam/CC/flickr

Twórcy aplikacji wciąż wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Potrzebujesz dźwięków, które pozwolą Ci się skupić? A może chcesz podzielić się ze znajomymi swoimi przygodami w interesujący sposób? Wszystko to jest możliwe, dzięki nowym aplikacjom dostępnym w AppStore.

Adobe Voice

Aplikacja stworzona do opowiadania historii. Pozwala ona na stworzenie prezentacji, która składać się może z naszych zdjęć, ilustracji z biblioteki programu, tła muzycznego oraz narracji. Do każdego stworzonego slajdu możemy dodać nasz własny głos i podzielić się naszymi przeżyciami. Dzięki Adobe Voice, dzielenie się z przyjaciółmi swoimi przygodami staje się banalnie proste. Minusem jest jedynie to, że, póki co, stworzonymi prezentacjami nie podzielimy się na YouTubie ani nie zapiszemy ich w bibliotece naszego telefonu. Mimo wszystko warto pobrać aplikację, zwłaszcza, że jest darmowa, pobrać ją można tutaj.

Tayasui Sketches

Jeśli kochasz szkicować, to właśnie aplikacja dla Ciebie. Jest to bardzo proste w użyciu narzędzie do rysowania. Do wyboru mamy m.in. kilka rodzajów papieru, narzędzi do rysowania czy kolorów. Program działa bardzo płynnie, dzięki czemu nasze rysunki mogą być naprawdę precyzyjne. Stworzone dzieła możemy zapisać w bibliotece obrazów, wysłać poprzez email, a także podzielić się nimi na portalach społecznościowych. Aplikacja dostępna jest za darmo, do pobrania tutaj.

tayasui-sketches

fot. appstore.com

Noisli

Sam doskonale wiesz, jakie dźwięki sprawiają, że jesteś bardziej zrelaksowany czy skupiony. Nie zawsze jednak masz okazję znaleźć się na polance i posłuchać śpiewu ptaków, czy na plaży wsłuchując się w szum morza. Aplikacja Noisli ułatwia Ci to zadanie. Pozwala na stworzenie melodii z takich dźwięków jak m.in. : odgłos strumienia, padającego deszczu, burzy, szumu liści i wielu innych. Dźwięki te można dowolnie ze sobą łączyć, tak, aby stworzyć swoją unikalną, relaksacyjną melodię. Możesz również ustawić czas, w jakim aplikacja będzie odtwarzała dźwięki. Aplikacja kosztuje 1.79$, dostępna jest tutaj.

noisli

fot. appstore.com

The Johnson & Johnson Official 7 Minute Workout

Sezon letni zbliża się nieubłaganie, a co za tym idzie – każdy marzy o idealnej sylwetce. Johnson&Johnson wypuścił aplikację dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na ćwiczenia. Znajdziecie w niej 7-minutowe ćwiczenia, które pomogą zadbać o smukłą sylwetkę. Aplikacja zawiera programy ćwiczeń o różnej trudności, każdy trening zaczyna się od 10-minutowej rozgrzewki. W trakcie trwania ćwiczeń na ekranie naszego urządzenia widzimy trenera pokazującego nam, co mamy robić oraz ile czasu zostało do końca powtórzeń. Warto pobrać aplikację i poświęcić kilkanaście minut dziennie na aktywność fizyczną. Program jest darmowy, dostępny tutaj.

johnson

fot. appstore.com

 


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.