Najpopularniejsze aplikacje do zamawiania jedzenia online

źródło: shutterstock.com

Ramen, sushi, może pizza czy makaron? Przed tym dylematem stajemy zawsze, gdy nie mamy czasu gotować,albo po prostu mamy swoje małe smaczki. Wtedy z pomocą przychodzą nam aplikacje do zamawiania jedzenia. Oto nasze propozycje.

Reklama aplikacji, opinie w internecie czy od znajomych. Każda inna, a my chcielibyśmy mieć po postu swoją ulubioną i raz, dwa zamówić pyszną pizzę. Dlatego stwierdziliśmy, że przygotujemy dla Was specjalne zestawienie najlepszych aplikacji do zamawiania jedzenia online.

Bolt Food

źrodło: play.google.com

W przypadku tej aplikacji, opinie jej użytkowników są różne. Dla jednym jest to najlepsza aplikacja do zamawiania jedzenia, inni potrafią wymienić kilka jej minusów. Zadaniem aplikacji jest pomoc lokalnym knajpom i restauracjom zwiększyć zasięg sprzedaży. Dostajemy tu też możliwość śledzenia dostawcy, a składać zamówienia mamy szansę od 10:00 do 23:00. Niestety, na tę chwilę aplikacja działa jedynie na terenie Warszawy. Ocena tej aplikacji w Google Play to 3,0.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Pyszne.pl

źródło: play.google.com

Myślimy aplikacje do zamawiania jedzenia online, przychodzi nam do głowy Pyszne.pl. Jest chyba jedną z najbardziej znanych i użytkowanych aplikacji tego typu. W tym przypadku również możemy zamawiać dowolne jedzeni, z dowolnych restauracji. Wybór formy płatności także pozostaje dowolny, czyli PayU, PayPal, Android Pay, karta kredytowa czy Sofort lub gotówka przy odbiorze. Dzięki Pyszne.pl dostajemy też różne zniżki i oferty w naszych ulubionych lokalach, gdzie najczęściej zamawiamy online. I co najważniejsze, nasze dane są bezpieczne dzięki zaszyfrowaniu SSL. Ocena tej aplikacji w App Store to 4,8, natomiast w Google Play 4,5.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

PizzaPortal/Glovo

źródło: play.google.com

Aplikacja PizzaPortal została wykupiona przez Glovo. I to właśnie o Glovo jest ostatnio dosyć głośno, chociażby za sprawą możliwości dowozu zakupów spożywczych, a nie jedynie dań z restauracji. I tu również, jak w poprzednich przypadkach, dostajemy możliwość śledzenia naszego zamówienia. Akceptowalne metody płatności to karty kredytowe lub debetowe, w tym Visa, MasterCard itd. oraz płatność gotówką przy odbiorze.

Oceny aplikacji Glovo w App Store to 4,7, a w Google Play 4,1. Wciąż również można pobierać aplikację PizzaPortal, jednak my zachęcamy Was do pobrania Glovo, ponieważ jej przyszłość wydaje się być dłuższa z racji wykupienia poprzednika.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Wolt

źródło: apps.apple.com

Aplikacja ta obsługuje restauracje w miastach takich jak: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław. Dalszy proces także nie różni się od pozostałych propozycji. Mamy tu również odliczanie czasowe do przyjazdu kuriera. Użytkownicy mogą tu również nabywać środki, które później spożytkują na jedzenie, poprzez zaproszenie do aplikacji. Wolt jest bardzo doceniany także w innych krajach, np. w Czechach czy na Słowacji. Ocena tej aplikacji w App Store to 4,8, a w Google Play 4,7.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Uber Eats

źródło: play.google.com

Uber Eats to również jedna z popularniejszych aplikacji do zamawiania jedzenia online. Płacimy tu za pomocą gotówki lub Uber cash. Kurier także przywozi nam jedzenie pod drzwi, pod warunkiem, że jesteś mieszkańcem jednego z 24 miast w Polsce, np. Rzeszowa, Krakowa, Warszawy, Włocławka czy Zielonej Góry. Zamawiać w tym przypadku również możemy zarówno pizze, jak i inne pyszności na obiad. Sama aplikacja w App Store oceniana jest na 4,5, natomiast w Google Play na 4,1.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

To wszystkie propozycje najpopularniejszych aplikacji do zamawiania jedzenia online, które dla Was przygotowaliśmy. Być może zdecydujecie się dziś na odpoczynek i zamówienie obiadu właśnie poprzez jedną z tych aplikacji. A nawet jeżeli nie, to na pewno takie zestawienie przyda się na przyszłość. ;)


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.