Poznaj 8 aplikacji dla studentów, dzięki którym Twoje życie będzie łatwiejsze

źródło: shutterstock.com

Studentem być! Chociaż to dość ciekawe doświadczenie, nie zawsze bywa ono łatwe. Dlatego przygotowaliśmy 8 propozycji aplikacji, które ułatwią ten Wasze życie w tym okresie.

Oto 8 naszych propozycji, aby studenckie życie nie było zbyt trudne, ale za to przyjemne.

Jak dojadę

źródło: apps.apple.com

Nowe miasto, nowa komunikacja. Nie zawsze jest się od razu łatwo zorientować, czy aby na pewno wsiadamy w odpowiedni tramwaj, a autobus o danym numerze jedzie w odpowiednim kierunku. Ale spokojnie, jest Jak dojadę. Dzięki niej nie tylko trafisz na miejsce, zobaczysz rozkład jazdy, ale również zakupisz bilet.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Glovo

źródło: apps.apple.com

Od wykładów do wykładów. A w brzuszku czasem mocniej zaburczy. Niestety, nie zawsze jest czas, aby postać przy garnkach, dlatego warto mieć aplikację Glovo. Dzięki niej szybko i bezproblemowo zamówisz jedzenie online. Co więcej, również za jej pomocą możesz zrobić zakupy online w swoim ulubionym supermarkecie. Sprawdź czy Twoje ulubione dyskonty i restauracje są na liście aplikacji i… korzystaj. Smacznego!

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Szybki budżet

źródło: apps.apple.com

Studenckie życie = oszczędzanie. To prawda stara jak świat. Dlatego należy zainstalować aplikację Szybki budżet. W kalendarzu otrzymujesz możliwość zapisania danego wydatku, w notatkach wpisujesz koszty, a następnie całość zobaczysz na pięknych, kolorowych wykresach. Takie kontrolowanie wydatków, pozwoli Ci zobaczyć na co wydajesz najwięcej pieniędzy i zaoszczędzić nieco pieniędzy na im…. nowe książki. ;)

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Listonic

źródło: apps.apple.com

A jak oszczędzanie, to i lista zakupów. Mając taką pod ręką nigdy nie kupisz zbędnych rzeczy, które się później popsują, a ich zdjęcie trafi na fanpage o fatalnych współlokatorach. Działa to też w drugą stronę – o niczym na pewno nie zapomnisz. Proste! Zwłaszcza, że tworzenie takiej listy z Listonic to nie tylko sama przyjemność, ale również możliwość policzenia kosztów takich zakupów. Obok produktów bowiem, pojawiają się również ich ceny.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Stocard

źródło: apps.apple.com

A jak zakupy to i karty lojalnościowe. Kolejna opcja, aby nieco przyoszczędzić. A w tym przypadku, wszystkie karty możesz załadować do jednej aplikacji. Plusy? Nigdy nie zgubisz swoich kart i nie będziesz musiał grzebać w torbie godzinami, aż znajdziesz mały plastik.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android 

Forest: Stay focused

źródło: apps.apple.com

Czasami też będąc na studiach warto zajrzeć do książki. A żeby to zrobić, warto odstawić media społecznościowe. I tu pomoże nam sadzenie drzew. Ale spokojnie! Nie będziesz musiał dźwigać ciężkich łopat, wystarczy zainstalować aplikację Forest i ustawić sobie czas detoksu od social mediów. A co się stanie, gdy złamiesz to postanowienie? Otóż Twoje drzewa umrze. A tego chyba byśmy nie chcieli, prawda?

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Cocktail Flow – Drink Recipes

źródło: apps.apple.com

Już? Skończyłeś naukę? To teraz przyrządź sobie odpowiedniego drinka w nagrodę. W tej aplikacji, znajdziecie mnóstwo przepisów na to, jak wykonać dobrego, ale ekskluzywnie wyglądającego drinka. Wszak nie samym winem i piwem człowiek żyje. Ta aplikacja jest dostępna jedynie dla użytkowników systemu operacyjnego iOS. Natomiast dla tych, którzy posiadają Androida, przygotowaliśmy należyty odpowiednik.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Budzik z łamigłówkami

źródło: play.google.com

A gdy znów przyjdzie świt, z łóżka trzeba będzie podnieść się. I to czy tego chcesz, czy nie. Aplikacje będące budzikami z łamigłówkami nie przestaną bowiem dzwonić, zanim nie rozwiążemy odpowiednich zagadek. A jak już obudzi się nasz mózg, to i my sami. No chyba, że nie… Jednak zawsze warto próbować. A tak w ogóle, jeżeli macie problemy z porannym wstawaniem, zapraszamy Was do naszego artykułu: 7 najskuteczniejszych aplikacji do budzenia. Jeżeli nie budzik z zagadkami, to wspomniane w artykule aplikacje obudzą Was na pewno.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

To już wszystkie nasze propozycje. Mamy nadzieję, że dzięki nim, czas studencki, który obecnie przeżywacie, będzie dla Was nieco łaskawszy.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.