Nowy iPhone SE będzie tańszy i… różowy?

www.mashable.com

Inna nazwa. Nietypowy kolor. Dobre parametry zamknięte w mniejszej obudowie. Tak prawdopodobnie będzie wyglądać nowy iPhone SE, który już za tydzień zostanie zaprezentowany światu.
21 marca odbędzie się konferencja Apple’a, podczas której zaprezentowane zostaną nowe produkty. Światło dzienne ujrzy również nowy iPhone o nazwie SE. Na tle swoich przodków wyróżni się 3 elementami. Po pierwsze ceną. Po drugie, prawdopodobnie będzie takich samych wymiarów co iPhone 5, a  jak donoszą plotki zza oceanu możliwe, że pojawi się on w soczystym różowym kolorze.
Portal Mashable zebrał wszystkie plotki i przypuszczenia na temat wyglądu nowego urządzenia Apple i jego parametrów, a na ich podstawie przygotował wizualizację.

iPhone SE:

  • nowy iPhone prawdopodobnie będzie mieć 4 cale czyli tyle ile iPhone 5 (iPhone 6S ma 4.7 cale)
  • według plotek nowy iPhone wyglądem będzie bardzo przypominać iPhona 6S
  • prawdopodobne jest, że iPhone 5SE będzie mieć procesor A9
  • nowy iPhone na pewno pojawi się w 3 odcieniach. Spekulacje trwają na temat 4 koloru. Według jednych nowy iPhone ma pojawić się w gorącym różowym odcieniu, podczas gdy  inni mówią o dotychczasowym odcieniu różowego złota
  • iPhone prawdopodobnie będzie dostępny z 16GB lub 64GB pamięci
  • w nowym iPhonie zapewne nie znajdziemy „3D Touch”, który był dostępny w iPhonie 6
  • zmieni się również cena. KGI Securities przewiduje, że cena nowego telefonu wyniesie od 400 – 500 dolarów. Przypominajmy, że ceny iPhona 6 zaczynają się od 649 dolarów

Dzięki nowym parametrom i przede wszystkim nowej cenie Apple będzie mógł konkurować z telefonami z innego segmentu cenowego.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.