Nowe taryfy internetowe od Orange to naprawdę dobra oferta

fot. CC0 Public Domain

fot. CC0 Public Domain
Orange wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich tych klientów, którzy szukają dostępu do szybkiego i nielimitowanego internetu LTE, stworzyło nowe plany taryfowe. Wprowadzone one zostaną na rynek 27 kwietnia. Oferta prezentuje się całkiem dobrze.

Nowe propozycje są zróżnicowane zarówno pod kątem cenowym, jak i wielkości pakietów przesyłu danych, a także sposobu w jaki klient może z nich korzystać. Niezależnie od tego, czy jesteśmy już klientami Orange, czy też nie, czy szukamy internetu mobilnego czy stacjonarnego, z modemem, routerem bądź tabletem, każdy znajdzie w nich coś dla siebie. I to w całkiem dobrej cenie. Najtańsze opcje zaczynają się już od 19,90zł.

LTE FreeNet w domu

Plan Rodzinny, z domowym internetem, to dwie opcje do wyboru. Pierwsza z abonamentem za 69,90 zł i pakietem transferu danych 50 GB, druga to abonament w wysokości 89,90 i 70 GB transferu. Co ważne, w obu przypadkach, po przekroczeniu limitów użytkownicy będą mogli w pełni korzystać z możliwości nielimitowanego internetu LTE, bez zmiany prędkości transmisji danych. I to przez cały okres trwania umowy. Przy zawieraniu umowy w ramach tej oferty klienci będą mogli dokupić również stacjonarny router.

Plan Uniwersalny FreeNet

Za nieco mniejsze pieniądze, a przy równie dużym transferze danych, można zawrzeć umowę w ramach tzw. Planu Uniwersalnego. Został on przygotowany dla tych, którzy z internetu korzystają zarówno w domu jak i mobilnie. W tym przypadku zapłacić będzie trzeba abonament w wysokości 49,90 zł miesięcznie, co pozwoli na wykorzystanie 30 GB pakietu danych. Po ich wykorzystaniu prędkość przesyłu spada do 10 Mb/s. Do tej oferty wybrać można mobilny sprzęt. Nowi klienci routery i tablety otrzymają za 0 zł.

LTE mobilnie

Żyjąc w ciągłym ruchu i korzystając mobilnie z wielu sprzętów, warto sięgnąć po trzecią opcję od Orange. W ramach umowy bez urządzenia abonament wyniesie jedynie 19,90, a klienci decydujący się na ten pakiet otrzymają 5 GB transferu danych. Opcja z urządzeniem, których ceny zaczynają się od 9 zł, to miesięczny koszt w wysokości 29,90 zł. Wraz z ceną zwiększa się także transfer danych do 10 GB. Po przekroczeniu przypisanej do abonamentu paczki danych prędkość internetu LTE spadnie do 5 Mb/s.

Bonusy dla każdego…

Niezależnie od wybranego abonamentu, każdy klient, który podpisze umowę na 24 miesiące otrzyma przez pierwsze pół roku, bezpłatnie, bonus w postaci tzw. Szczęśliwych Godzin. Dzięki czemu od północy do ósmej rano korzystać będzie można z nielimitowanego transferu danych. Przy umowie na 12 miesięcy, opcja ta będzie bezpłatna przez pierwsze 3 miesiące. Przez kolejne miesiące trwania umowy klienci chcący dalej korzystać z tej możliwości, będą musieli dopłacić do abonamentu 4,99 zł miesięcznie.

…i dla stałych klientów

Duży ukłon od Orange otrzymają stali klienci, którzy zdecydują się przedłużyć umowę. Dla tych osób, każdy pakiet danych zostanie powiększony o 40%. Zatem przy najwyższej opcji abonamentowej, można otrzymać niemalże 100 GB transmisji. Jest się więc nad czym pochylić przy najbliższym wyborze oferty internetu.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.