Nareszcie! Mobilny internet bez limitu danych

fot. © violetkaipa - bank zdjęć Fotolia.com

fot. © violetkaipa - bank zdjęć Fotolia.com

fot. © violetkaipa – bank zdjęć Fotolia.com

W nowej ofercie Play dostajemy internet mobilny bez limitu przez 6 miesięcy z możliwością dopłacenia za brak limitów do końca umowy. W odpowiedzi Plus zaoferował nielimitowany internet LTE przez cały okres trwania umowy. Taka walka o klienta powinna ucieszyć wszystkich abonentów.

W końcu odczekaliśmy się tej chwili, gdy mobilny internet śmiało może konkurować ze stacjonarnym. Operatorzy telekomunikacyjni Play i Plus jako pierwsi znieśli limit przesyłu danych w swoich ofertach, a to oznacza, że jeżeli znajdujemy się w zasięgu LTE, to możemy cieszyć naprawdę szybkim łączem. Prześledźmy ofertę obu operatorów.

Play Internet

Sieć Play oferuje w ramach nowej oferty Play Internet nielimitowany transfer danych przez 6 miesięcy już od kwoty 29,99 zł bez urządzenia (modem LTE lub router LTE), a przy wysokości abonamentu 49,99 zł (tylko SIM!) nawet na cały okres umowy (24 miesiące). Po wykorzystaniu limitu 6 miesięcznego możemy dopłacać 20 zł miesięcznie i korzystać bez limitów bądź cieszyć się limitem 25GB + 5GB na zakupy online oraz brakiem limitu przesyłu danych w nocy. Co ważne w ofercie Play nielimitowany transfer jest aktywny także, gdy korzystamy ze zwykłej sieci, nie tylko LTE, jak będzie to w przypadku Plusa. Dodatkowo w ofercie Play możemy niejednokrotnie dostać tablet za 1 zł (np. w przypadku opcji 59,99 zł Router Huwawei E5372 + Tablet Samsung Galaxy Tab 3 8.0). Wszystko zależy od naszych potrzeb i wysokości abonamentu.

Play Internet (tylko SIM)/ fot. play.pl/oferta/play-internet/play-online-tylko-sim/

Play Internet (tylko SIM)/ fot. play.pl/oferta/play-internet/play-online-tylko-sim/

Plus Power LTE

W nowej ofercie internetu w sieci Plus dostajemy nielimitowany transfer danych w sieci LTE. Od kwoty 39,90 zł bez urządzenia (59,90 zł z routerem) przez cały okres trwania umowy, a w przypadku tańszych abonamentów (już od 14,90 zł!) – przez pół roku. Dodatkowo w ofercie możemy wziąć urządzenie – modem LTE lub router LTE. Czasami jednak trzeba za nie sporo dopłacić.

Plus Power LTE (tylko SIM)/ fot. plus.pl/internet-lte

Plus Power LTE (tylko SIM)/ fot. plus.pl/internet-lte

Wybór operatora uzależniać można właściwie od naszych potrzeb. Jeżeli będziemy korzystać z internetu głównie w zasięgu LTE, to warto sprawdzić, który operator oferuje lepszy zasięg w danym miejscu i tańsze urządzenie (jeżeli chcemy je również zakupić). Jeżeli natomiast chcemy korzystać z internetu w różnych miejscach, to wówczas wszystko zależy od tego, czy będziemy bywać często w strefie LTE. Jeżeli tak, to Plus zapewni nam brak limitów przez cały okres umowy, jeżeli nie, to warto rozważyć dopłatę w Play i cieszyć się nielimitowanym transferem wszędzie tam, gdzie dociera zasięg Play.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.