Najlepsze aplikacje do kupowania ubrań online

źródło: shutterstock.com

Jeżeli nie lubisz zakupów stacjonarnych to zapewne aplikacje do kupowanie ubrań online są pierwszym, o czym pomyślisz. Dlatego przygotowaliśmy kilka najpopularniejszych propozycji.

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z kupowaniem ubrań online, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka, najpopularniejszych aplikacji, które to ułatwią. Sprawdzą się one również u osób poszukujących nowych aplikacji zakupowych, u minimalistów, jak i osób dbających o nasze środowisko.

Zalando

źródło: apps.apple.com

Ta aplikacja to młodsza siostra strony internetowej o tej samej nazwie, która jest z nią zintegrowana. Dzięki niej możemy dokonać zakupów online w szybki i łatwy sposób. Posiada ona bowiem przejrzysty interfejs, a poruszanie się zarówno po stronie jak i aplikacji jest intuicyjne. Na Zalando znajdziemy odzież, obuwie, akcesoria, jak również rzeczy do domu czy perfumy.

Ocena tej aplikacji w App Store to 4,9, natomiast w Google Play 4,7.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

About You

źródło: apps.apple.com

About You jest w zasadzie bardzo podobne do Zalando i również jest następstwem wcześniej powstałej strony internetowej. Tu również wybór ubrań jest bardzo duży. Można upolować produkty znanych marek w niższych cenach. Dodatkowo, wybór wzorów i kolorów na pewno zadowoli niejednego modowego freaka. Interfejs również jest bardzo przyjazny, a menu intuicyjne.

Ocena aplikacji About You w App Store to 4,4, a na Google Play 4,6.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Domodi

źródło: play.google.com

W aplikacji Domodi znajdziesz kilkadziesiąt znanych marek. Domodi potocznie nazywana jest Ceneo mody i nic  tym dziwnego, ponieważ w obrębie tej aplikacji możesz na spokojnie znaleźć różnice cenowa pomiędzy sklepami oferującymi konkretny produkt. Jej ocena w Google Play to 4,7, a w App Store 3,9.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android 

Less

źródło: apps.apple.com

Złośliwi mówią o tej aplikacji, że jest ona stworzona wyłącznie dla influencerów. I chociaż rzeczywiście to osób znanych nam z internetu jest tam zdecydowanie więcej i promowały one w mediach społecznościowych aplikację, to czasem można tam nabyć naprawdę stylowe i oryginalne ubrania. Dodatkowo, za pomocą aplikacji Less możesz również sprzedać nienoszone przez siebie rzeczy, przeglądać oferty i obserwować ulubione profile.

Ocena aplikacji Less w App Store to 3,6 a w Google Play to 3,4.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Vinted.pl

źrodło: apps.apple.com

A jeżeli nie interesują Cię ani nowe rzeczy, ani te sprzedawane przez znane osoby, to na pewno spodoba Ci się aplikacja Vinted, której działanie opiera się na zasadzie: Nie nosisz? Sprzedaj!

W aplikacji kupisz bowiem rzeczy w bardzo niskich cenach i dobrym stanie. Możesz również sprzedać swoje rzeczy, a co jakiś czas dodatkowo pojawiają się oferty, gdzie jest opcja bezpłatnej przesyłki. Dzięki aplikacji możesz żyć zgodnie z zasadą zero waste.

Ocena tej aplikacji w App Store to 4,9, a w Google Play 4,6.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Jeżeli zatem nie lubisz zakupów stacjonarnych albo zmieniłeś swoje nawyki zakupowe z racji pandemii, na pewno powinieneś skusić się na jedną z naszych propozycji. Dzięki tym aplikacjom będziesz mieć bowiem nie tylko modne ubrania, ale również za pomocą dwóch z nich również przyczynisz się do dbania o swoje środowisko i zmniejszenie konsumpcjonizmu.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.