Nadchodzą „wielkie” zmiany na Tinderze!

fot. © Robert Kneschke - Fotolia.com

Jak twierdzi szefostwo Tindera, w ciągu kilku najbliższych dni użytkownicy korzystający z aplikacji zauważą znaczącą zmianę w korzystaniu z niej. Na lepsze?

„Wielka” zmiana o której mówimy dotyczy algorytmu, który teraz sprawi, że aktywność użytkowników na Tinderze podkoczy aż o 30%. O aktualizacji zapowiedział CEO firmy, Sean Rad podczas Web Summit w Irlandii.

Natłok użytkowników

Zmiana jest wynikiem na coraz większe zainteresowanie aplikacją. Sam Red przyznał, że „natłok” użytkowników na Tinderze staje się uciążliwy, przez co firma zrobi wszystko, aby usprawnić działanie appki i uszczęśliwić wszystkich tych, którzy z niej korzystają. Szczególnie w aspekcie zredukowania barier pomiędzy ludźmi, a także pomocy w głębszym nawiązywaniu relacji.

http://blog.gotinder.com

http://blog.gotinder.com

Nie tylko na chwilę

Co ciekawe, tylko niewielki procent użytkowników zjawia się na Tinderze dla okazjonalnych znajomości, natomiast aż 80% chce poznać kogoś na dłużej i nawiązać poważną relację.

https://www.gotinder.com

https://www.gotinder.com

Wyobraźcie sobie, że aktualnie każdego dnia dochodzi do 1,6 miliarda „przeglądania” innych użytkowników, ponad 26 milionów dopasowań i 9 miliardów „totalnych” dopasowań, z których najczęściej wynika dłuższa rozmowa pomiędzy użytkownikami. Wow! Całkiem niezłe statystyki, które mają jeszcze bardziej podskoczyć? Zapowiada się wejście kolejnej firmy do strefy gigantów rządzących siecią.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.