Muzyka napędzana biegiem. Dzięki tej aplikacji posłuchasz muzyki przed jej premierą

W tym przypadku udało się połączyć trzy rzeczy: aplikacje, bieganie i pomaganie innym. Nowe przedsięwzięcie rozpoczęła fundacja Biegamy z Sercem

Wspomniana fundacja wraz z Saatchi&Saatchi uruchomiła nową aplikację, która umożliwia słuchanie muzyki w czasie joggingu. Nic w tym nadzwyczajnego gdyby nie to, że za pomocą tej apki słuchamy tylko przedpremierowych utworów. A w dodatku jest to możliwe tylko w czasie widocznego ruchu, więc numer ze spacerowaniem po pokoju z pewnością nie przejdzie. Stworzenie tej platformy nie byłoby możliwie bez udziału twórców, którzy za darmo udostępnili swoje świeże, jeszcze niepublikowane utwory.

moving-tracks

Jak to działa?

Do uruchomienia aplikacji potrzebne są nam: smartfon z zainstalowaną przeglądarką internetową (koniecznie Google Chrome, Firefox lub Safari), włączone usługi geolokalizacyjne, no i oczywiście wygodne buty do biegania. Co kilkanaście dni, w aplikacji pojawiają się nowe, dotąd niepublikowane, przedpremierowe utwory, które można odsłuchiwać tylko w czasie biegania. Wraz z pojawieniem się nowych utworów, te wcześniej publikowane znikają aż do ich oficjalnej premiery. To wszystko „zmusza” do regularnych treningów, którymi nie tylko dbamy o swoją kondycję i zdrowie, ale także przyczyniamy się do realizowania szlachetnych celów stojących przed fundacją. Nie pozostaje nic innego jak założyć zainstalować aplikację, założyć buty, słuchać nowych piosenek i pomóc sobie i innym.

Więcej informacji o fundacji można znaleźć na stronie internetowej, a aplikację MOVING TRACKS mozna znaleźć tutaj.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.