Muzyka Hi-Fi w telefonach LG. Niestety tylko w wybranych modelach

źródło: John Karakatsanis/Flickr CC SA 2.0

źródło: John Karakatsanis/Flickr CC SA 2.0
Jeszcze w sierpniu, LG wprowadzi na rynek usługę oferującą muzykę Hi-Fi. Niestety, będzie to dotyczyło tylko niektórych modeli smartfonów tej marki.

Zainteresowanie muzyką wysokiej jakości wciąż wzrasta. Na ten trend postanowiło odpowiedzieć LG i dzięki swojej stronie internetowej www.lgworld.com oraz aplikacji LG SmartWorld, jeszcze w tym miesiącu umożliwi swoim klientom korzystanie z muzyki Hi-Fi. Będzie to możliwe w “blisko 70 państwach świata”. Koncern wymienia między innymi: Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Chiny, Brazylię, Australię, Włochy, Francję i Rosję. Niestety, informacji dotyczącej Polski jeszcze nie ma.

Klienci będą mogli co miesiąc pobrać 2 utwory zupełnie za darmo oraz kupić utwory nawet z 50% zniżką. Warunkiem jest posiadanie smartfona obsługującego 24 bitowe odtwarzanie. W ofercie LG to chociażby takie modele jak: G2, G3, G4 i G Flex. Informacja producenta nie mówi nic o streamingu muzyki, a więc prawdopodobnie nie będzie to możliwe.

Teraz pozostaje mieć nadzieję, że polscy klienci także otrzymają możliwość korzystania z muzyki wysokiej jakości na swoich smartfonach.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.