Messenger wprowadził grupowe połączenia głosowe

fot. © Mila Supynska- bank zdjęć Fotolia.com


Reklama
Artykuł znajduje się poniżej reklamy

Messenger wprowadził kolejną aktualizację. Co prawda nie jest ona na miarę botów, ale zapewne wielu użytkowników uzna ją za niezwykle przydatną. W najnowszym uaktualnieniu Massenger umożliwił swoim użytkownikom prowadzenie grupowych połączeń głosowych.

Najnowsza aktualizacja może spokojnie konkurować ze starym Skypem, wyjadaczem jeśli chodzi o darmowe rozmowy głosowe. Użytkownik Messengera po zainstalowaniu uaktualnienia będzie mógł przeprowadzić rozmowę z nawet 50 użytkownikami!

http://www.theverge.com


58.04-400x267.jpg 400w" sizes="(max-width: 660px) 100vw, 660px" />

Jak wykonać grupowe połączenie?

1. Pobierz najnowszą wersję aplikacji Messenger
2. Wejdź w okienko grupowego czatu
3. Wybierz symbol słuchawki (zostaniesz przeniesiony do kolejnego ekranu)
4. Wybeirz użytkowników, z którymi chcesz się połączyć

Drogi Facebooku, czekamy na grupowe wideorozmowy




Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

[FM_form id="1"]