Łatwiejsze zarządzanie firmą za pomocą 3 aplikacji mobilnych

fot. © tiero - Fotolia.com

fot. © tiero - Fotolia.com

fot. © tiero – Fotolia.com

W przypadku prowadzenia większości biznesów mamy do czynienia z pewnymi schematami działań. Do takich należą na pewno zarządzanie relacjami z klientem, kontakty biznesowe oraz nadzór finansowy przedsiębiorstwa. Przedstawiamy 3 aplikacje, które mogą pomóc przedsiębiorcom w codziennym zmaganiu się z biznesem.

1. Cisco WebEx Meetings

Darmowa aplikacja stworzona do skutecznego planowania, organizowania i partycypacji w wideokonferencjach na urządzeniach mobilnych i nie tylko. Program został stworzony przez Cisco – światowego lidera w dziedzinie rozwiązań sieciowych – dostarczając tym samym treści i rozwiązania najwyższej jakości. Cisco WebEx Meetings to doskonałe narzędzie dla przedsiębiorcy, który ceni swój czas i zamiast podróżować, woli prowadzić rozmowy biznesowe w siedzibie swojej firmy. Aplikacja pozwala na równoczesne uczestnictwo kilku osób (w zależności od platformy) podczas jednej wideokonferencji. Ponadto w trakcie trwania rozmowy możemy wymieniać dokumenty i wyświetlać wcześniej przygotowane prezentacje.

Aplikacja dostępna na platformy: Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry

2. Base CRM

Często mówi się, że odpowiednie zarządzanie relacjami z klientem (CRM), stanowi dla firmy klucz do sukcesu. Aplikacja Base CRM została stworzona do zwielokrotnienia skuteczności tych działań. Głównym aspektem programu jest administrowanie danymi o klientach, szansami sprzedażowymi oraz historią kontaktów. Dodatkowo możemy zintegrować aplikację z kalendarzem oraz firmową skrzynką mailową, jeszcze bardziej ułatwiając interakcje. Wszystkich fanów statystyk zapewne ucieszy fakt, iż program oferuje raporty sprzedażowe, pozwalające mierzyć postawione cele oraz mocne i słabe strony naszych działań. Base CRM w wersji podstawowej dostępny jest za darmo.

Aplikacja dostępna na platformy: Android, iOS, Windows Phone

3. Xero

Aplikacja służąca do zarządzania finansami oraz śledzenia przepływu pieniędzy to pozycja obowiązkowa w smartfonie właściciela małej firmy. Xero pozwala na skomasowanie informacji o saldach kont, oczekiwanych płatnościach, czy zadłużeniu klientów w jednym miejscu, ułatwiając trzymanie ręki na pulsie. Program umożliwia także generowanie faktur bezpośrednio na urządzeniu mobilnym i przesyłanie ich do klientów wybranych z listy kontaktów. Dodatkowym atutem jest integracja aplikacji z popularnymi systemami płatniczymi oraz kompatybilność z chmurą.

Aplikacja dostępna na platformy: Android, iOS

http://youtu.be/X-88wS75EeI


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.