Kurtka z dmuchanym kołnierzem na szyję i rysikiem zamiast suwaka? Kupuję!

https://www.kickstarter.com

Jeśli dużo podróżujecie, zwłaszcza w ciasnych busach lub przedziałach pociągów i macie stworzono produkt dla Was. Jeśli lubicie nowe technologie i gadżety, to również jest szansa, że i Wy klikniecie w przycisk “Buy”. Innowacyjna kurtka (a nawet bluza!), bo o niej mowa, to produkt, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na Kickstarterze, a nowych posiadaczy kurtki przeznaczonej m.in. do podróżowania wciąż przybywa.

15 funkcji. Możemy wierzyć lub nie, ale nie tylko Apple wpada na świetne pomysły połączenia użyteczności, funkcjonalności i technologii. Kurtka marki BAUBAX, która stworzona została z myślą głównie o podróżujących, ma specjalne kieszonki m.in. na iPada czy okulary, ale również maskę na oczy, dmuchany kołnierz na szyję (koniec z opieraniem się o szybę w pociągu), rękawiczki czy specjalną kieszeń na paszport! A to nie wszystko!

https://www.kickstarter.com

 

kurtkagif

Z kolejnych ciekawych informacji: najnowszy rysik Apple’a, który już został wyśmiany m.in. przez IKEĘ (tutaj), w tej kurtce został zastąpiony… suwakiem. Jak sami twórcy przyznają, taki gadżet może być idealnym pretekstem do poznania nowej osoby. Szkoda tylko, że “zainstalowane” w kurtce rękawiczki mogą służyć tylko osobie noszącej kurtkę. Pożyczając i rysik i rękawiczki, sukces towarzyski byłby gwarantowany.

kurtka3

kurtka5

Oczywiście, zarówno kurtki jak i bluzy (a nawet żakiety) dostępne są w wersjach damskich i męskich w różnych kolorach oraz fasonach, a wszystko to za “symboliczną” bądź co bądź kwotę 160$. Należy przyznać BAUBAX, że stworzyli produkt innowacyjny, a jednocześnie wyglądający naprawdę dobrze i niepozornie. Z kurtki nie wystają kable, nie wygląda jak opancerzona i faktycznie można w niej wyjść do ludzi. Osobiście, wersja bluzy do biegania jest dla mnie strzałem w dziesiątkę i chętnie bym się na nią skusiła! A co Wy sądzicie o tym pomyśle?

kurtka do biegania

kurtka2


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.