„Kanwa Przedsiębiorczych”, czyli złóż swój biznes

Kanwa Przedsiębiorczych / fot. mat. prasowy

Kanwa Przedsiębiorczych / fot. mat. prasowy

Kanwa Przedsiębiorczych / fot. mat. prasowy

Celem przedsięwzięcia jest edukacja oparta o wiedzę ekspercką dostępną w serwisie z platformą e-learningową kanwaprzedsiebiorczych.pl. Rozszerzeniem serwisu będzie cykl bezpłatnych ogólnopolskich konferencji, organizowanych na uczelniach partnerskich w sześciu miastach: Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie, Warszawie, Wrocławiu i w Krakowie.

– Naszym celem było stworzenie projektu, który będzie realnym wsparciem dla młodych ludzi. Rozpoczynamy od edukacji, by na finiszu beneficjenci mogli pochwalić się gotowym przepisem na biznes – mówi Lesław Wojtas, prezes PBS bank.

W ramach projektu wystartuje również konkurs, którego głównym celem będzie stworzenie biznes modelu. Rejestracja do konkursu rozpocznie się 4 listopada 2013 r. Przez 6 miesięcy uczestnicy będą rozwiązywać zadania przygotowane przez specjalistów. Kapituła konkursu przyzna dwie nagrody główne, które zwycięzcy będą mogli przeznaczyć na stworzenie lub rozwój biznesu. Łączna pula nagród wynosi 100 000 zł.

Do tworzenia „Kanwy Przedsiębiorczych” zostali zaproszeni eksperci specjalizujący się m.in. w startupach, marketingu, przepisach prawa, sprzedaży oraz w tworzeniu modelu biznesowego w oparciu o Canvas Business Model Generation autorstwa AlexaOsterwaldera.

Specjalistyczną wiedzą będą się dzielić praktycy biznesu, m.in. Paweł Tkaczyk, Mateusz Tułecki, Szymon Surmacz czy Michał Sadowski. Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w specjalistycznych warsztatach, związanych z tworzeniem i rozwojem firmy. „Kanwę Przedsiębiorczych” wspiera także pochodzący z Podkarpacia dziennikarz, publicysta i radiowiec – Artur Andrus.

Szczegółowe informacje o projekcie i konkursie znajdują się na stronie www.kanwaprzedsiebiorczych.pl.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.