Już w styczniu nowy Samsung ze składanym ekranem?

SamsungFoldableDisplay
To nawet nie smartfon, a mini komputer – futurystyczny, z mnóstwem funkcji no i ze składanym ekranem. Chodzą słuchy, że już w styczniu realnie każdy z nas będzie mógł korzystać właśnie z takiego cuda techniki wypuszczonego spod skrzydeł Samsunga.

Nawiązujac do Sam Mobile, bloga z doświadczeniem raportowania produktów niezapowiedzianych, Samsung już pracuje nad nowym dziełem, a zamierza wypuścić go na początku przyszłego roku. Informacja wyszła ponoć od wiarygodnego źródła, a smartfon ma być dostępny w dwóch wersjach: z procesorem Snapdragon 620 oraz szybszym, Snapdragon 820. 3 GB RAM i kart microSD, to kolejne cechy dość tajemniczego, jak na razie, smartfona.

Jak będzie wyglądać nowy Samsung?

Spekulacji jest kilka, a jeszcze bardziej podsyca je fakt, że Samsung wypuścił już kilka wideo promujących nowe technologie i pomysły. Czy od stycznia będziemy mogli składać nasze telefony niczym kartki papieru?

A może jednak nasze telefony będą przypominać notatniki i organizery, które notabene zostały zdetronizowane przez nowe technologie?

Wygląda naprawdę interesująco, futurystycznie i bardzo zachęcająco. Choć pomimo zapowiedzi na styczeń, nie możemy się zanadto ekscytować, bo jak wiadomo, takich plotek było już sporo, a smartfona ze składanym ekranem jak nie było, tak nie ma. Pozostaje też do określenia kwestia wszystkich baterii, procesorów, kamer czy nośników, które też przecież musiałyby posiadać funkcje zginania, a stworzenie ich staje się już większą przeszkodą i na pewno nie lada wyzwaniem. Jednakże nie ma co tracić nadziei, bo faktem jest, że prędzej czy później na rynku pojawią się takie urządzenia, czego nie południowokoreański gigant technologiczny nie kryje.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.