Jak przygotować się do Świąt? Zacznij od tych aplikacji

źródło: sutterstock.com

Święta Bożego Narodzenia już za niecały miesiąc. Zwłaszcza w tym roku, wydają się być najbardziej oczekiwanym dniem przez wszystkich. Dlatego, aby się do nich w pełni przygotować, proponujemy kilka aplikacji.

Te Święta nie będą należały dla nas do najłatwiejszych. Natomiast nasz pozytywny nastrój, chęć spędzenia czasu z najbliższymi, jak również zrobienia dla nich czegoś dobrego, może zupełnie zmienić charakter tych dni. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji aplikacji, pozwalających Wam jak najpełniej przeżyć nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Christmas RADIO

źródło: play.google.com

Skoro do Świąt zostało jeszcze trochę czasu, od grudnia możemy już powoli wprowadzać się w świąteczny klimat. A nic lepiej nam w tym nie pomoże niż Christmas radio. I tak, dobrze się domyślacie. Aplikacja ta pozwala słuchać piosenek bożonarodzeniowych z całego świata. Więc z pewnością nie usłyszycie tam “Last Christmas” tak wiele razy, jak w innych stacjach radiowych.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Glovo

źródło: play.google.com

Zdziwieni? Już wyjaśniamy co na naszej liście robi aplikacja do zamawiania jedzenia online. Obecnie przeżywamy bardzo trudne chwile. Wszyscy. Bez względu na wykonywany zawód. Natomiast są branże, którym możemy pomóc i święta wydają się tu być świetną okazją. Wystarczy zainstalować jedną z aplikacji: glovo, pyszne.pl czy uber eats i szukać lokali gastronomicznych w okolicy. A poza tym, czasem można trafić tam również na pyszne cukiernie. Tym samym więc, kupując coś słodkiego, pomagamy innym i zyskując czas dla swoich najbliższych.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia

źródło: play.google.com

Jeżeli nie lubicie kupować tak ostatnio popularnych kalendarzy adwentowych, ale w zasadzie to chcielibyście odliczać czas do 24 grudnia, mamy dla Was rozwiązanie. Otóż najwidoczniej ktoś również podzielał Waszą opinię i wymyśli w tym celu aplikację, będącą wirtualnym kalendarzem adwentowym. Co więcej, każdego kolejnego dnia dostajemy prezent w postaci obrazka lub rady w jaki sposób uczynić każdy kolejny dzień weselszym i cieplejszym. Tym samym, łatwiej przygotować się do mety, czyli Bożego Narodzenia.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Kalendarz adwentowy 2020

źródło: apps.apple.com

A skoro już o kalendarzach adwentowych mowa… To może zadowoli Was właśnie ta aplikacja. Dzięki niej, każdego dnia będziecie mogli otwierać swoje okienko z czekoladką. Istnieją jednak trzy podstawowe różnice. Ten kalendarz jest wirtualny, nie posiada żadnych kalorii i nadwyżek cukru, a zamiast czekoladek, codziennie dostajemy nową grę w prezencie.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Świąteczne przepisy

źródło: play.google.com

Idealny przepis na pierniczki, pierożki, a może pieczeń? Wszystko znajdziecie w tej aplikacji, która zawiera przepisy świąteczne. Niestety, jest ona dostępna jedynie dla osób korzystających z telefonów z systemem operacyjnym Android.

Pobierz na Android

Christmas Sweeper

źródło: apps.apple.com

A może święta Was stresują i potrzebujecie się zrelaksować? Jeżeli tak, to zachęcamy do gry. Bardzo przypomina ona Candy Crash, z tym, że zawiera czapki Mikołaja, Ciastki i choinki. Relaks na całego!

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

IHELPYOU.app

źródło: app.ihelpyou.app

Ta aplikacja nie potrzebuje instalowania specjalnego pliku. Wszystko co musimy zrobić, to nabrać chęci do pomocy innym ludziom i…wejść na stronę IHELPYOU.app. Pamiętajmy, że Święta to nie tylko piękna oprawa, piosenki czy światełka, ale przede wszystkim dobro dane innym ludziom w tym czasie. Sama aplikacja powstała w marcu, w czasie, gdy w naszym kraju została ogłoszona pandemia. Jej celem jest pomoc tym, którzy przez, np. kwarantannę, nie są w stanie zrobić samodzielnie dla siebie zakupów. Inicjatywa piękna, zatem polecamy!

Christmas Photo Frames

źródło: play.google.com

Nie ma dobrych Świąt, bez… dobrego zdjęcia. A jeżeli już to zdjęcie będzie śmieszne, to w ogóle. Dzięki tej aplikacji, wybierzecie sobie do niego odpowiednią ramkę, jak i lekkie efekty. Poza tym, być może dobrym pomysłem mogłoby się okazać wysłanie tak przygotowanej fotografii, np. w formie elektronicznej kartki z życzeniami.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android 

 

Jak zauważyliście, wśród naszych propozycji oprócz aplikacji związanych wyłącznie z kolorowym okresem Świąt, pojawiły się również dwie inne, dzięki którym mamy szansę zrobić kilka dobrych uczynków. Jest to bardzo ważne nie tylko w okresie przedświątecznym, ale w ogóle na co dzień. Jednak te szczególne dni, mogą nas odpowiednio zmobilizować do tego, aby inaczej spojrzeć na potrzeby innych w przyszłości.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.