#JadeNaWybory – darmowy przejazd z aplikacją Uber

fot. https://www.uber.com/pl/

 

W najbliższą niedzielę, z okazji wyborów parlamentarnych, dzięki aplikacji Uber do lokali wyborczych dojedziemy za darmo. Darmowy przejazd możemy także podarować naszym znajomym, a zamian za każde polecenie zyskać 50zł na kolejne przejazdy.

Aplikacja Uber, która zaczęła funkcjonować na polskim rynku w sierpniu zeszłego roku, stosuje innowacyjne formy marketingu. Już w maju, podczas wyborów prezydenckich, firma zdecydowała się na podobną akcję, w której użytkownicy aplikacji otrzymywali kod na dwa darmowe przejazdy do urn wyborczych.

Zgarnij bonusowe przejazdy

25 października Uber także zapewnia darmowy przejazd na wybory parlamentarne, a w dniach 17-25 października, za każde polecenie znajomym przyjazdu, użytkownik otrzyma dodatkowe 50zł. Bonus można wykorzystać do 30 listopada 2015r. Każdy nowy użytkownik to dla polecającego dodatkowe kredyty na przejazdy. Do niedzieli można zyskać ich aż 25:

dmd

fot. http://newsroom.uber.com

Jak to działa?

Na swojej stronie Uber podał instrukcję, dzięki której można skorzystać z opcji darmowych przejazdów:
1. Otwórz aplikację Uber lub wejdź na stronę riders.uber.com i zaloguj się do swojego profilu.
2. Przejdź do zakładki “Darmowe Przejazdy” i podziel się ze znajomymi swoim kodem dodając hashtag #JadeNaWybory w treści Twojego postu.
3. Każda znajoma osoba, która wprowadzi Twój kod w aplikacji, otrzyma 50 zł na darmowy przejazd.
4. Gdy polecona przez Ciebie osoba zakończy swój pierwszy przejazd, Twoje konto zostanie zasilone kredytami w wysokości 50 zł na jeden przejazd w Uber.

Jak deklaruje przewoźnik, chce w ten sposób wesprzeć obywatelskie prawo do wyboru, a dzięki innowacjom technologicznym tworzyć nowe możliwości.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.