iPhone’y od maja dostępne w Plusie. Sieć rozpoczyna współpracę z Apple

aparaty w iPhonie 13 Pro

źródło: unsplash.com

Apple oraz sieć Plus rozpoczynają współpracę. iPhone’y trafią do sprzedaży w Plusie na początku maja. Już teraz smartfony od Apple’a działające w sieci Plus otrzymały certyfikację i wsparcie techniczne dla takich funkcji jak m.in. 5G czy eSIM.

iPhone’y w sieci Plus

Jak czytamy w biurze prasowym Plusa, w pierwszych dniach maja w salonach oraz sklepie internetowym Plusa w sprzedaży dostępne będą iPhone’y, słuchawki Air Pods oraz akcesoria Apple.

Co ciekawe, Plus zapowiedział także, że klienci otrzymają całkowicie innowacyjną i wyjątkową formułę, w jakiej będą mogli zakupić swojego iPhone – szczegóły operator przekaże jednak wkrótce. Na ten moment osoby zainteresowane zakupem iPhone w Plusie mogą zapisać się na listę chętnych na stronie plus.pl/iphone. Gdy iPhone’y 13 będą dostępne w ofercie, sieć skontaktuje się z zainteresowanymi.

Wsparcie techniczne Apple

Przekazano także dobrą informację dla wszystkich aktualnych posiadaczy smartfonów od Apple’a, którzy korzystają z sieci Plus. W komunikacie prasowym zaznaczano bowiem, że już teraz iPhone’y używane przez klientów w sieci Plus uzyskały wsparcie techniczne Apple. Na ten moment certyfikowane funkcje to:

  • 5G,
  • eSIM,
  • FaceTime over Cellular,
  • LTE,
  • Personal Hotspot.

Operator wskazał także, że sieć 5G Plusa obsługuje już wszystkie modele iPhone z serii 12 i 13 oraz iPhone SE (3. generacji). Dodatkowo we wszystkich modelach uproszczona została konfiguracja ustawień MMS oraz Hotspot’u osobistego.

Dla poprawnego działania 5G oraz innych certyfikowanych usług w sieci Plus operator zaleca zaktualizowanie systemu iOS do wersji 15.4 oraz ustawienia operatorskie.

Źródło: biuro prasowe Plusa


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.