Gry na telefon bez internetu, idealne w samolocie

źródło: shutterstock.com

Nie zawsze mamy dostęp do internetu, a zdarzają się sytuacje, w których chcielibyśmy umilić sobie czas grając w gry na telefonie. Najlepiej, gdyby były też wciągające i pozwoliły przetrwać np. lot samolotem.

Wszystkie przedstawione przez nas gry na telefon możemy obsłużyć w trybie offline. Natomiast wymagają uprzedniego ściągnięcia ich na swój telefon przy pomocy internetu. Oto 6 naszych propozycji.

PinOut

źródło: play.google.com

Stare, dobre gry zręcznościowe. Cóż potrafi wciągnąć nas bardziej, niż one? Skoro dawniej zadowalała nas zabawa w Sapera to na lot samolotem czy zwykła podróż autem PinOut również wystarczą. Co wytrwalsi potrafią grać w nią naprawdę długimi godzinami. Nie jest też ona nadzwyczaj skomplikowana, gdyż polega jedynie na podbijaniu piłeczki tak, aby pomyślnie przeszła ona przez tor przeszkód. Brzmi niewinnie? Spróbujcie tylko w nią zagrać i oderwać się chociażby na sekundę!

Jej ocena w App Store to 4,2, a w Google Play 4,1.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Fallout Shelter

źródło: apps.apple.com

Ale co w sytuacji, gdy gry na telefon, w których bawimy się kuleczką nas nie zadowalają? Może w takim razie warto sięgnąć po Fallout Shelter. To gra przygodowa, w której miejscem jest… krypta. Naszym zadaniem jest odpowiedni sposób zarządzania mieszkańcami. I tak jak w życiu, niektórych trzeba czasami wypuścić poza główną siedzibę. Powód? Potrzeba zarabiania pieniędzy.

Jej ocena w Sklepie Play to 4,6, a w App Store 4,8.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

The Eyes of Ara

źródło: play.google.com

Ta gra to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy lubią gry na telefon. Logiczne zagadki, piękna grafika i klimat zadowalający wszystkich fanów książek fantasy. Nasze szare komórki nam na pewno za nią podziękują. W grze, naszym zadaniem jest dopasowywanie do siebie poszczególnych elementów, łączenie faktów i odkrywanie zagubionych skarbów w starożytnym zamku. Nic, tylko grać, bo czas na pewno upłynie nam szybko.

Ocena tej gry w App Store to 4,6, a w Google Play 4,0.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Peak Rider Snowboarding

źródło: apps.apple.com

Lubicie sporty zimowe? W takim razie wskakujcie na wirtualną deskę snowboardową i róbcie akrobacje. A w tej grze mogą być one naprawdę efektownie! Wszystko na własnoręcznie wybranym modelu deski i w stylowym ubraniu, na które również mamy realny wpływ. Za wszystko zdobywamy oczywiście stosowne punkty i… satysfakcję. Dostajemy także możliwość rywalizacji z innymi użytkownikami, aby móc zmierzyć poziom umiejętności i poczuć trochę dreszczyku emocji.

Aplikacja posiada swoją ocenę jedynie w App Store, gdzie wynosi ona 4,2.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Deemo

źródło: play.google.com

A może jednak muzyczne, uspakajające klimaty? Jeżeli jesteście fanami gier typu Guitar Her to wybierając gry na telefon podczas lotu samolotem czy innej, długiej podróży, powinniście zwrócić uwagę właśnie na Deemo.

Działa ona w trybie offline – sami możemy wybrać utwór do którego będziemy wystukiwać rytm. I oczywiście, mamy tu do wyboru wersję Premium z powiększoną zawartością biblioteki, jednak już podstawa pozwala nam wybierać z szerokiego zasobu muzycznego. Poza tym, jest wiele takich dźwięków, do których i tak chce się wracać.

Ocena tej gry na telefon w Google Play to 4,7, a w App Store 4,9.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Animal Adventure

źródło: play.google.com

Nie zadowolił Was snowboard? To może sanki ze zwierzęciem w roli głównej. A do wyboru mamy: Lisa, Wilka, Jelenia, Tygrysa, Dzika, Pumę czy Królika. Do pokonania spory tor przeszkód złożony, m.in. z samochodów, a dookoła rozlega się cudowna muzyka, którą również możemy wybrać spośród 15 propozycji.

Podróż razem z tą grą na pewno będzie wydawać się długa. A kto wie, może nawet za krótka!

Ocena tej gry w App Store to 5,0, a w Google Play 4,4.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Jeżeli planujecie długą, wakacyjną podróż i już dziś wiecie, że będzie nudna, polecamy nasze propozycje. Każda z nich jest zupełnie inna i pozwala urozmaicić czas w samolocie, pociągu czy samochodzie bez względu na dostęp do internetu. Teraz już jedyną rzeczą jaka może nam przeszkodzić jest… bateria w telefonie. Ale od czego mamy powerbanki?


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.