Burrito, indyk i motor – nowe emoji na WhatsApp

fot. © nenetus - bank zdjęć Fotolia.com

WhatsApp wzbogacił swoją bazę emotikonów o kolejne pozycje. Hokej na trawie, siłacz podnoszący ciężary i bolid Formuły 1 to nieliczne obrazki, z wprowadzonych nowości. 

Nowe emotikony znajdziemy w najnowszej wersji (2.12.441) komunikatora WhatsApp. Już od jakiegoś czasu aplikacja sukcesywnie rozbudowuje swoją bazę buziek. Dotychczas największą zmianą było wprowadzenie sześciu kolorów skóry. Teraz komunikator wprowadził zdecydowanie bardziej wymyślne pozycje.

image1 (2)

W najnowszej wersji aplikacji, chęć pójścia do kina czy na lodowisko możemy zastąpić obrazkami – kultowym czerwono – białym pudełkiem z popcornem lub łyżwami. Obrazkowo możemy uprawiać coraz więcej rodzajów sportów – takich jak hokej na trawie lub strzelanie z łuku. Możemy również zagrać w jednorękiego bandytę bądź pokazać komuś środkowy palec.

WhatsApp cały czas wprowadza udoskonalenia i nowe opcje, więc jeśli wierzyć wiadomości podanej przez niemiecki portal Macerkopf możliwe, że już niedługo będziemy mogli przeprowadzać wideo rozmowy przez komunikator o charakterystycznym zielonym kolorze.

Aplikację można pobrać w tym miejscu.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.