Za pomocą tego gadżetu tanio zwiększysz pojemność Macbooka

baseqi-apple
Dzięki temu gadżetowi możemy powiększyć pojemność naszego Maca nawet o 128 GB za naprawdę rozsądne pieniądze.

Baseqi Ninja Stealth Drive – BASEQI - 1Gadżetów przeznaczonych do laptopów jest zatrzęsienie. W sklepach, w internecie, wszędzie. Małe, duże, ładne, brzydkie. Jakie sobie kto wymarzy. Jednak posiadając sprzęt z świecącym nadgryzionym jabłkiem, nie wypada mieć byle czego.

Zespół BaseQi, jak sam o sobie pisze to „utalentowani projektanci i zapaleni miłośnicy komputerów Mac”. Wykorzystując popularność sprzętu Apple (szczególnie w USA) i gotowość jego właścicieli do zakupu drogich, estetycznych i pasujących do stylistyki sprzętu akcesoriów, stworzyli… adapter do kart pamięci.

Baseqi Ninja Stealth Drive – BASEQI - 2Czym różni się adapter BaseQi od innych? Dwoma rzeczami: materiałem z którego został wykonany (aluminium) i tym, że po włożeniu do gniazda w komputerze nie wystaje poza obudowę. W ofercie dostępnej na stronie internetowej producenta, dostępnych jest kilka rodzajów adapterów, dostosowanych do różnych modeli Macbooków. Ale przede wszystkim powiększa ilość dostępnego miejsca. Różnice w cenie między Macami z różnymi dyskami są dosyć duże (nawet do 1000 zł między wersją 128 a 256 GB). Za pomocą tego estetycznego adaptera, możemy z łatwością znacznie zwiększyć pojemność dysku i możliwości naszego Maca.

Ile kosztuje ten niewielki gadżet? W promocyjnej cenie „tylko” 24,99$ (zwykła cena jest o 10 dolarów większa).

I to tyle. A może aż tyle? Czy jest trwałe? Tak. Czy to rozwiązanie wygląda estetycznie? Zdecydowanie tak. A w dodatku wystarczy kupić kartę pamięci i za pomocą kilkukrotnie mniejszego budżetu możemy powiększyć pojemność komputera nawet o 128 GB.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.