Autodesk SketchBook Pro na iPada za darmo do końca tygodnia

fot. itunes.apple.com/pl/app/sketchbook-pro-for-ipad/id364253478?mt=8

fot. itunes.apple.com/pl/app/sketchbook-pro-for-ipad/id364253478?mt=8

fot. itunes.apple.com/pl/app/sketchbook-pro-for-ipad/id364253478?mt=8

Dobra wiadomość dla posiadaczy iPada. Profesjonalna aplikacja do rysowania na tablecie SketchBook Pro przygotowana przez Autodesk jest obecnie dostępna za darmo w Apple AppStore. Promocja trwa do końca tygodnia.

Jeżeli lubicie w wolnej chwili rysować lub pobawić się grafiką, to z pewnością warto zainteresować się jedną z najbardziej rozbudowanych obecnie aplikacji na rynku do rysowania na tablecie. Aplikację stworzyła firma Autodesk, będąca światowym liderem w dziedzinie oprogramowania 3D mającego zastosowanie w branży rozrywkowej, produkcyjnej i inżynieryjnej, a więc bardzo dobrzy specjaliści, którzy znają się na rzeczy.

Aplikacja dostarcza mnóstwo narzędzi do rysowania i malowania. Oferuje między innymi kilkanaście rodzajów gumek i pędzli (modyfikowana grubość linii i siła nacisku) różnorakie ustawienia zbliżeń i obsługę kilku palców jednocześnie. Utworzone rysunki można zapisać na tablecie lub bezpośrednio eksportować na wirtualny dysk typu np. Dropbox.

fot. play.google.com/store/apps/details?id=com.adsk.sketchbookhd&hl=pl

fot. play.google.com/store/apps/details?id=com.adsk.sketchbookhd&hl=pl

Autodesk SketchBook Pro służy do tworzenia zaawansowanej grafiki rastrowej, ale nawet jeżeli jesteś początkującym grafikiem lub zwykłym pasjonatem, to aplikacja i tak powinna przypaść ci do gustu. Sam interfejs jest intuicyjny, przystosowany specjalnie do tabletów i można po jakimś czasie z łatwością przyzwyczaić się do działania programu.

Tylko na iPada

Promocja trwa do końca tygodnia w ramach akcji „Aplikacja tygodnia”, którą został właśnie SketchBook Pro. Wystarczy wejść do sklepu AppStore i pobrać program. Użytkownicy Androida muszą za aplikację zapłacić ponad 15 zł, dlatego warto rozważyć popołudniowe kreślenie na ekranie tabletu, zwłaszcza że zbliża się długi weekend.

Pobierz SketchBook Pro (iPad)
Pobierz SketchBook Pro (Android)


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.