Apple Pay od niedawna zaczęło obsługiwać wszystkie banki europejskie

źródło: shutterstock.com

Od niedawna możesz cieszyć się zakupami wraz z aplikacją Apple Pay. Za wszystko odpowiada Curve – usługa, która otworzyła przed aplikacją zupełnie nowe możliwości. Co dokładnie to dla nas oznacza?

Curve – co to właściwie jest?

Z tą usługą, na pewno zaprzyjaźnione są takie osoby, które posiadają więcej, niż jedną kartę płatniczą i w zasadzie to z myślą o nich powstała ta usługa. Mówiąc wprost, Curve to usługa, która łączy ze sobą wiele kart płatniczych. Decydując się na na aplikację, użytkownik dostaje dodatkową plastikową kartę. Jest ona połączona z aplikacją mobilną, ale nie łączy się z żadnym rachunkiem płatniczym, a jedynie pełni rolę “odsyłacza” do tej karty, której chcemy użyć. Niedawno, Curve umożliwiło dodanie tej karty do aplikacji Wallet. Oznacza to, że tym samym użytkownicy zyskali możliwość płacenia również za pomocą Apple Pay i to posiadając dowolną kartę na terenie Europy.

Wiedza w praktyce

Jak czytamy na stronie thinkapple.pl, obciążenia na karcie Curve, są natychmiastowo przekierowywane do tej karty, z której chcemy, aby zostały pobrane pieniądze.

źródło: thinkapple.pl

A skąd tu się wzięło Apple Pay? Aby dodać usługę Curve do aplikacji Wallet, należy posłużyć się systemem operacyjnym iOS. A co za tym idzie, Apple Pay również staje się naszym środkiem płatniczym. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko cieszyć się z takiej decyzji Curve.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.