Aplikacje na Halloween, które zmrożą Ci krew w żyłach

Już niedługo 31 października. Dzień, w którym każdy z nas odczuwa lęk przed niewiadomym. Jeżeli jeszcze nigdy nie miałeś gęsiej skórki z przerażenia spraw, aby mieli ją Twoi znajomi. Przygotowaliśmy 8 aplikacji, bez których żadna impreza na Halloween nie może się udać!

Znasz to uczucie, gdy oglądasz przerażający film i nagle pojawia się zmora? Co wtedy czujesz? O czym myślisz? No właśnie! A wyobraź sobie, że te same postacie słyszysz i widzisz w rzeczywistości, ciemną porą! Nie wierzysz w duchy, zmory i potwory? Spraw za pomocą tych aplikacji, aby uwierzyli w nie inni!

1. Halloween Voice Changer

źródło: play.google.com

Zaproś znajomych w ciekawy sposób. Obok wybuchających dyni, zaproszeń z fiolką krwi w środku i wielu innych pomysłów, które na pewno możesz zobaczyć na Pintereście – użyj także aplikacji, która zmieni Twój głos. Wystarczy, że ściągniesz aplikację ze sklepu, nagrasz swoje słowa, a następnie wybierzesz odpowiedni filtr i gotowe! Co więcej, aplikacja może być również świetnym elementem imprezy, którą planujesz. Uwierz, że nic tak nie przestraszy, a zarazem nie rozśmieszy Twoich znajomych, jak ta aplikacja! Mamy dwie aplikacje zmieniające głos – jedna na iOS, druga na Androida. W zasadzie nie różnią się niczym, za wyjątkiem szaty graficznej.

Pobierz na iOS

Pobierz na Androida

2. Halloween Makeup

źródło: apps.apple.com

Zdjęcie z przerażającym filtrem? To nie jest problem! W dodatku zdjęcia te możesz udostępniać swoim znajomym w wiadomościach prywatnych, jak też na swoich profilach w social mediach. Dodatkowo, możesz dołączyć je również do zaproszenia bądź wydrukować wygenerowane obrazy z podobizną Twoją i Twoich znajomych i stworzyć z nich spersonalizowaną dekorację wnętrza, gdzie odbędzie się impreza Halloween. W tym przypadku również mamy te same funkcje lecz dwie aplikacje, które zostały stworzone na konkretne systemy operacyjne w Twoim telefonie.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

3. Halloween night

Jesteś przygotowany na Halloween? Przygotuj na ten dzień również Twój telefon. Niech on również straszy nie tylko rozładowującą się baterią i brakiem Wi-Fi, ale również animowaną tapetą z przerażającymi motywami. Każdy kto weźmie do ręki Twój smartfon na pewno szybko odłoży go z przerażeniem. Jednak aplikacja ma jeden minus. Dostępna jest jedynie dla użytkowników Androida.

Pobierz na Android

4. Halloween recipes

źródło: apps.apple.com

Goście zaproszeni, ale wypadałoby również zapewnić im odpowiednią dawkę energii z okropnego i przerażającego pożywienia. Babeczki z wystającym palcem, koktajl z robakami czy słodki, czekoladowy grobowiec z lukrowanymi kościotrupami, to tylko niektóre z przepisów jakie znajdziesz w aplikacji Halloween recipes. Twoi znajomi na pewno będą zachwyceni, najedzeni, a czasem być może wręcz obrzydzeni przerażającym wyglądem dań i słodkości. Aplikacja jest dostępna zarówno na system operacyjny iOS i Android.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

5. Scary Prank

A gdy już znajomi przekroczą próg Twoich drzwi, udaj się po przygotowane wcześniej przekąski, a gościom pozwól popatrzeć na animację, którą oferuje aplikacja Scary Prank. Tylko uważaj, aby z przerażania nie upuścili Twojego telefonu szybką do dołu lub aby ich krzyk nie sprawił, że upuścisz naczynia w kuchni. Wtedy również Twoje przerażenie będzie gwarantowane. Ale czy nie o to chodzi w Halloween? Niestety to aplikacja, z której mogą cieszyć się jedynie posiadacze iPhone’a lub iPada.

Pobierz na iOS

6. Halloween Soundboard

źródło: apps.apple.com

Wracając z przerażająco pysznym jedzeniem, nie zapomnij o zatroszczeniu się o wrażenia dźwiękowe znajomych. I tu z pomocą może przyjść aplikacja Halloween Soundboard. Aplikacja zawiera dźwięki i odgłosy adekwatne do dnia. Jak widzimy na powyższym screenie, do wyboru mamy różne rodzaje śmiechów, odgłosy otwieranych, skrzypiących drzwi, itd. Zaskocz bliskich w momencie, oglądania przerażających filmów lub podczas czytania historii, które mrożą krew w żyłach. Dobra wiadomość jest taka, że aplikacja jest dostępna zarówno dla użytkowników iOS, jak też Androida.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

7.Straszne historie

źródło: apps.apple.com

Gdy przerażające dźwięki już nie jeżą włosów osób obecnych na Twojej imprezie – zadbaj o odpowiednie podłoże, którym mogą być straszne historie. Do tego dodaj efekty dźwiękowe, moduluj swój głos i…przerażenie gwarantowane. Nawet najodważniejsi zaczną mieć wątpliwości czy aby na pewno obok nich nie ma żadnego ducha. Nie wierzysz? Zapoznaj się z aplikacją! Jest dostępna zarówno na iOS i Androida.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

8. Ghost Radar

źródło: apps.apple.com

Opowiadasz straszne historie, ale nikt nie wierzy w to, że duchy Cię otaczają? Udowodnij im, że masz rację! Włącz radar w swoim telefonie i zobacz gdzie dokładnie znajduje się duch o którym opowiadasz. Co prawda, ponownie aplikacja stworzona jest w dwóch wersjach – na iOS i Androida. I tu niestety większą zabawę mogą mieć Ci pierwsi, ponieważ aplikacja na iPhony oferuje również odbycie dialogu z duchem, możliwość zadawania pytań, typu: Kim jesteś?, itd.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Te aplikacje na pewno uczynią Twoją imprezę wyjątkowo przerażającą! Jak widać, za pomocą prostych zabiegów możesz zmrozić krew w żyłach, a być może sprawisz, że lampka nocna  Twoich znajomych nie zgaśnie przez kilka kolejnych miesięcy!


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.