Aplikacje lista zakupów – na Androida i iOS

źródło: shutterstock.com

Znacie to uczucie, kiedy głodni przemierzacie sklepowe aleje i bierzecie wszystko na co macie ochotę? Najczęściej, chwilę później, gdy już jesteście w domu, żałujecie tego, że nie wzięliście ze sobą listy zakupów. A wystarczyłaby po prostu aplikacja w telefonie, który zawsze mamy przy sobie?

Listonic

źródło: apps.apple.com

To jedna z najbardziej znanych aplikacji do tworzenia list zakupowych. Za jej pomocą możemy wysyłać listy zakupów znajomym oraz odpowiednio zsynchronizować ewentualne zmiany. Dostaniemy też powiadomienie, gdy ktoś doda nową listę zakupów lub produkt do już istniejącej. W aplikacji jest opcja wyszukiwań głosowych lub podpowiedzi podobnych produktów. Dodatkowo, produkty samodzielnie układają się w takiej kolejności, jak są ułożone sklepowe alejki. Co istotne, obok nazwy produktu, pojawia się także zdjęcie oraz cena. Ułatwia to nie tylko zatem zapamiętanie szeregu produktów, które chcesz kupić, ale także planowanie wydatków. A to nie wszystkie zalety aplikacji Listonic.

Ocena tej aplikacji w Sklepie Play to 4,7, a App Store 4,8.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Bring

źródło: apps.apple.com

W tej aplikacji mamy przygotowanych kilka szablonów tematycznych, związanych z zakupami ,np. wakacje, impreza itd. Przesyłanie listy zakupów naszym znajomym i informowanie ich o zrobionych zakupach także jest możliwe. W bazie artykułów, znajduje się wszystko to, czego potrzebujesz. Natomiast, gdy uważasz, że są braki, samodzielnie możesz dodać produkt do listy, poprzez ręczne wpisanie nazwy i ceny. Istnieje też opcja zapisania swoich ulubionych kart lojalnościowych. Dzięki temu, następnym razem, gdy tylko zostaniesz o nią poproszony, po prostu pokażesz ją na telefonie.

Ta aplikacja została oceniona na 4,8 a App Store i 4,5 w Google Play.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android 

Ta lista zakupów

źródło: apps.apple.com

To na pewno jedna z bardziej urozmaiconych kolorem aplikacji. Posiada także unikatową funkcję blokady i rozpoznawania mowy. Otrzymujemy dostęp do naszych list nawet będąc offline i możliwość zarządzania oraz synchronizowania naszej listy z innymi. Aplikacja ta na pewno też ucieszy wszystkich fanów oszczędzania baterii, gdyż “Ta lista zakupów” nie wykonuje zadań w tle i czerpie energię tylko wtedy, gdy rzeczywiście z niej korzystamy.

“Ta lista zakupów” została oceniona na 5,0 w systemie operacyjnym iOS i na 4,6 na Androidzie.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Lista zakupów

źródło: play.google.com

Ta aplikacja jest uznawana za najłatwiejszą i najbardziej intuicyjną wśród użytkowników Sklepu Play. Niestety, zła wiadomość jest taka, że tylko ci użytkownicy mogą z niej korzystać. Obok intuicyjnego interfejsu, “Lista zakupów” ma również inne zalety, którymi są przydatne funkcje. Wśród nich: ogromna liczba sugestii, możliwość oznaczenia kolorami konkretnych produktów i modyfikacja nazwy oraz ceny, tworzenie wielu list, czy wyszukiwanie według daty. Podobnie jak w pierwszej zaproponowanej przez nas aplikacji, tu również produkty odpowiednio się grupują.

Ocena tej aplikacji to 4,6.

Pobierz na Android


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.