7SNAPS – propozycja dla fotomaniaków

7SNAPS, źródło: indiegogo.com

Ludzka wyobraźnia nie zna granic. Właśnie tę właściwość postanowili wykorzystać twórcy najnowszej aplikacji fotograficznej. Na czym będzie polegać jej działanie? Użytkownicy otrzymają jedno słowo w ciągu dnia i w nawiązaniu do hasła, będą musieli zrobić ciekawe zdjęcie. Wszystko wygląda na to, że nowa aplikacja będzie stanowić pole do popisu nie tylko fotoamatorów, ale także profesjonalistów.

7SNAPS, źródło: indiegogo.com

7SNAPS, źródło: indiegogo.com

7 dni = 7 słów

Aplikacja 7SNAPS będzie połączeniem programu fotograficznego i portalu społecznościowego. Taki krótki opis przypomina działanie Instagramu, jednak idea nowego programu wydaje się całkiem odmienna od popularnego już portalu. Po pierwsze dlatego, że mocno ogranicza możliwość wrzucania zdjęć. Z tego powodu zapaleni instagramowicze z pewnością nie zrezygnują z dotychczasowego portalu.

W ciągu tygodnia użytkownicy otrzymają 7 wybranych losowo słów – po jednym każdego dnia. Hasło trzeba będzie na swój własny sposób zinterpretować, wykonać zdjęcie i opublikować w światowej galerii. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli zobaczyć zdjęcie, co więcej – będą mogli zgadywać, jakie słowo przedstawia dana fotografia.Generowane w ciągu jednego tygodnia jednakowe hasła, będą trafiać do ludzi na całym świecie. Nie oznacza to jednak, że każdego dnia to samo słowo trafi do każdego użytkownika. Dzięki losowemu generowaniu słowa będą się między sobą różnić.

Twórcy reklamują 7SNAPS jako jedyny tego typu program obecny na rynku. Jego oryginalność zasadza się przede wszystkim na niepowtarzalnej idei. Pozwoli ona na rozwój kreatywności oraz pretekst do doskonalenia zdolności fotograficznych. Aplikacja przeznaczona na razie tylko na iPhone’a debiutuje dopiero za kilka miesięcy. Program beta ruszy natomiast już niebawem – aby spróbować swoich sił, będzie trzeba wesprzeć inicjatywę Indiegogo.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.